Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60267 Terénne auto na safari

Zábavná stavebnica so safari divočinou pre deti!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Terénne auto na safari
SKU 60267
EAN 5702016618013
Kusy 168
Séria LEGO City
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Rozpútajte divokú zábavu LEGO® City hračiek s touto stavebnicou terénneho auta na safari. Bola vytvorená tak, aby inšpirovala neobmedzenú, samostatnú hru na postavy na základe situácií zo skutočného života.
  • Čo je v balení? Všetko, čo dieťa potrebuje na safari! Je tu odolné terénne vozidlo so zebrím vzorom, kostým stromu pre fotografa, dve minifigúrky prieskumníkov a figúrky levice a papagája.
  • Terénne auto na safari má odnímateľný strešný nosič, ktorý unesie kostým stromu pre fotografa, astojan na fotoaparát pre dokonalý záber. Deti tiež môžu túto stavebnicu spojiť s ďalšími LEGO® stavebnicami. Výsledkom bude zábavná hra a cool scénky.
  • Táto stavebnica LEGO® City Terénne auto na safari (60267) predstavuje skvelý darček na Vianoce a narodeniny pre deti vo veku od 5 rokov, ktoré milujú modely vozidiel a hračky na hru na postavy. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.
  • Po zostavení meria terénne auto na safari viac než 10 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. To je dosť priestoru na uloženie všetkej výbavy, ktorú deti potrebujú na úspešné safari.
  • Vyžaduje táto stavebnica batérie? Nie. Poháňajú ju malé deti s veľkou predstavivosťou, takže hra sa môže ihneď začať!
  • S touto LEGO® City stavebnicou sa deti rýchlo dostanú do hry. Vnútri nájdete jednoduchý tlačený návod na stavanie. Stačí otvoriť vrecká s kockami a vrhnúť sa na zábavu!
  • Dobrodružné stavebnice LEGO® City Veľké vozidlá obsahujú realistické vozidlá a zábavné postavy, ktoré podnecujú neobmedzenú tvorivú hru a zároveň pomáhajú deťom rozvíjať fyzické zručnosti a budovať sebavedomie.
  • LEGO® kocky boli navrhnuté podľa najvyšších štandardov v odvetví, aby sa zaistilo, že LEGO City stavebnice budú konzistentné, kompatibilné a bude ich možno vždy ľahko spájať a rozdeľovať. ●LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..