Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Policajný vrtuľník 60275

Prenes tvoriv hry do vin so setom policajnho vrtunka!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Policajný vrtuľník
SKU 60275
EAN 5702016912180
Kusy 51
Séria LEGO City
Cena LEGO 6,50 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Všetky hravé deti budú stavebnicou policajného vrtuľníka (60275) zo série LEGO City nadšené. Stavebnica obsahuje robustnú hračku policajného vrtuľníka s rotormi a štýlový vodný skúter. Stačí pridať figúrky policajta a zločinca, putá, hračkárske bankovky a nádych fantázie a užiť si nekonečné dobrodružstvá pri lapaní zločincov.

Tvorivá zábava pre chlapcov a dievčatá vo veku od 4 rokov
Táto odolná stavebnica z radu 4+ obsahuje jasný návod a špeciálnu štartovaciu kocku, ktorá pomôže aj novým staviteľom zažiť hrdosť z postavenia vlastných LEGO hračiek. Súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety je zas návod Instructions Plus – interaktívny návod s úžasnými nástrojmi na zobrazovanie modelu, vďaka ktorým je stavanie LEGO setu naozaj hračka.

Úžasný svet LEGO City
Séria LEGO City prináša vzrušujúci herný zážitok plný realistických modelov a zábavných minifigúrok, ktoré zobrazujú skutočný život zábavným a nápaditým spôsobom.

  • Táto jednoduchá stavebnica policajného vrtuľníka (60275) je skvelým vstupom do úžasného sveta LEGO stavebníc, kde sa chlapci i dievčatá vo veku od 4 rokov môžu stratiť v nekonečnom mori tvorivých hier.
  • Čo ukrýva balenie? Odolný policajný vrtuľník, vodný skúter pre zločincov, 2 bankovky a minifigúrky policajného strážnika a zločinca. K nikdy nekončiacej zábave už chýba len štipka fantázie!
  • Policajný vrtuľník je vybavený kokpitom pre minifigúrku, otáčavými rotormi a otváracím trupom, do ktorého strážnik posadí polapeného zločinca. Okrem toho môžu deti zločinca s ukradnutými bankovkami posadiť na vodný skúter.
  • Stavebnica je úžasným darčekom na narodeniny, Vianoce či inú príležitosť pre fanúšikov série LEGO City a zároveň vynikajúcim vstupom do sveta LEGO City pre chlapcov i dievčatá vo veku nad 4 roky.
  • Vrtuľník meria vyše 8 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 5 cm na šírku, Je v ňom tak dosť miesta pre policajného pilota zo série LEGO City.
  • Vrtuľník sa dodáva s ozdobným policajným dielikom a pátracím svetlometom.
  • Tento set zo série 4+ obsahuje jednoduchý tlačený aj digitálny návod, ako aj špeciálnu štartovaciu kocku, aby aj úplní nováčikovia dokázali s hrdosťou stavať vlastné LEGO hračky.
  • Policajné stavebnice zo série LEGO City ponúkajú škálu pestrofarebných budov, štýlových vozidiel a zábavných postáv, s ktorými si deti užijú tvorivé stavanie a nápadité hry.
  • Všetky LEGO kocky a dieliky vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a zábavné. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO City stavebnice dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každý set spĺňal prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..