Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Policajná hliadková loď 60277

Plvajca policajn hliadkov lo s postavami zo serilu LEGO City

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Policajná hliadková loď
SKU 60277
EAN 5702016912111
Kusy 276
Séria LEGO City
Cena LEGO 34,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Táto plávajúca policajná hliadková loď (60277) zo série LEGO City je plná pôsobivých prvkov vrátane prepracovanej kontrolnej stanice a prieskumného drónu. Prepnutím páky môžu deti vypustiť potápača a vodný skúter a keď zločinci vyplávajú s miniponorkou na hladinu, zamotať ich do siete z vystreľovača. Súčasťou je 5 minifigúrok vrátane Gracie Goodhartovej, Frankieho Lupelliho a Hacksawa Hanka zo seriálu LEGO City Adventures, takže inšpirácie na tvorivé hry na postavy je stále dosť.

Zábavné a jednoduché stavanie
Súčasťou balenia je zrozumiteľný tlačený návod a návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety. Vďaka tomuto interaktívnemu návodu s nástrojmi na otáčanie a približovanie modelu sa nádejní LEGO stavitelia rýchlo stanú majstrami!

Štýlové hračky pre deti
Policajné LEGO City sady sú zdrojom zábavných a vzrušujúcich príbehov inšpirovaných skutočným životom, plných realistických vozidiel a inšpiratívnych postáv.

  • Deti s týmto hračkárskou plávajúcou policajnou hliadkovou loďou môžu zažívať scény z televízneho seriálu LEGO City Adventures. Je plná cool prvkov a jeho súčasťou sú zábavné minifigúrky zo seriálu LEGO City.
  • Čo obsahuje balenie? Všetko, čo deti potrebujú na postavenie plávajúcej policajnej lode s cool riadiacou stanicou a väzenskou celou. Navyše tu nájdu dron, potápača, miniponorku, postavy zo seriálu LEGO City a figúrku žraloka.
  • Deti sa môžu hrať s loďou na vode, strieľať z vystreľovača sietí a dolapiť tak zloduchov, pákou vypustiť potápača a vytvárať príbehy s pribalenými postavami televízneho seriálu LEGO City.
  • Táto sada LEGO City Policajná hliadková loď (60277) predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku od piatich rokov. Vyžaduje iba úplne základné zručnosti stavania.
  • Po zostavení meria hliadková loď viac než 13 cm na výšku, 33 cm na dĺžku a 12 cm na šírku.
  • Obsahuje LEGO doplnky vrátane bankového trezoru so zlatýmitehlami a vybavenie pre minifigúrku policajného potápača.
  • Stavebnica obsahuje jednoduchý tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS ideálny pre nádejných staviteľov. Je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions dostupnej pre smartfóny a tablety.
  • Policajné LEGO City stavebnice inšpirujú tvorivosť bez obmedzení prostredníctvom budov s množstvom funkcií, skvelých vozidiel a zábavných postáv, ktoré pri stavaní a hre deťom pomáhajú rozvíjať si fyzické zručnosti a budovať sebavedomie.
  • Všetky LEGO kocky a dieliky vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a zábavné. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO City stavebnice dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá sada spĺňala prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..