Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60308 Pobrežná policajná a hasičská misia

Dobrodružstvá s policajtmi a hasičmi pre deti

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Pobrežná policajná a hasičská misia
SKU 60308
Kusy 297
Séria LEGO City
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Prémiová stavebnica Pobrežná policajná a hasičská misia (60308) s viacerými modelmi uvedie deti rovno do centra akcie vďaka realistickým vozidlám a inšpiratívnym postavám, ktoré nabádajú k nápaditým hrám.
  • Čo je v balení? Všetky dieliky potrebné na postavenie policajnej stanice, helikoptéry pobrežnej polície, hasičského člnu a únikového motorového člnu zločinca, ako aj 4 minifigúrky vrátane Toma Bennetta zo seriálu LEGO® City.
  • Deti sa môžu plaviť po vode s hasičským člnom, hasiť LEGO® plamene pomocou hasiaceho prístroja a vymýšľať si vzrušujúce policajné a hasičské príbehy s inšpiratívnymi minifigúrkami.
  • Ide o pôsobivý darček na sviatky, narodeniny alebo inú príležitosť pre fanúšikov seriálu LEGO® City Adventures a deti vo veku od 5 rokov, ktoré majú rady akčné hry na hrdinov.
  • Policajná stanica meria vyše 23 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 10 cm na šírku. Hasičský čln meria vyše 9 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
  • Nepotrebujete batérie. LEGO® modely v tejto stavebnici totiž poháňa detská fantázia.
  • Súčasťou je tlačený návod na stavanie a návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions. Ponúka nástroje na približovanie, otáčanie a zobrazovanie modelu, vďaka ktorému bude stavanie o niečo živšie.
  • Stavebnice zo série LEGO® City obsahujú budovy plné rôznych prvkov, realistické vozidlá a inšpiratívne postavy, s ktorými deti zažijú dlhé hodiny tvorivej zábavy pri stavaní a nápaditých hier pri inscenovaní skutočných situácií.
  • Všetky LEGO® kocky a dieliky vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a zábavné. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® City stavebnice dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá z nich spĺňala prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..