Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Pobrežná policajná a hasičská misia 60308

Dobrodrustv s policajtmi a hasimi pre deti

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Pobrežná policajná a hasičská misia
SKU 60308
EAN 5702016980554
Kusy 297
Séria LEGO City
Cena LEGO 27,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti so záľubou v akčných scénkach si model LEGO City Pobrežná policajná a hasičská misia (60308) určite zamilujú. Táto prémiová stavebnica, ktorá v sebe spája 2 obľúbené motívy z LEGO City, obsahuje policajnú stanicu, helikoptéru pobrežnej polície, zločincov motorový čln a hasičský čln, ktorý dokáže naozaj plávať na vode. A na odštartovanie zábavy dostanú deti aj 4 minifigúrky vrátane hrdinského Toma Bennetta zo seriálu LEGO City Adventures!

Dokonalá hračka pre deti vo veku od 5 rokov
Obsahuje tlačený návod na stavanie aj návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety. Táto interaktívna príručka s úžasnými nástrojmi na približovanie a otáčanie modelov pomôže malým staviteľom dosiahnuť skutočné majstrovstvo.

Úžasný svet stavebníc zo série LEGO City
Stavebnice zo série LEGO City s realistickými modelmi a inšpiratívnymi postavami prinášajú nekonečné herné možnosti. Deti sa môžu stať každodennými hrdinami a vrhať sa do centra akcie pri chytaní zlodejov alebo hasení požiarov. Zároveň si pri stavaní a hre budujú dôležité zručnosti do života.

  • Prémiová stavebnica Pobrežná policajná a hasičská misia (60308) s viacerými modelmi uvedie deti rovno do centra akcie vďaka realistickým vozidlám a inšpiratívnym postavám, ktoré nabádajú k nápaditým hrám.
  • Čo je v balení? Všetky dieliky potrebné na postavenie policajnej stanice, helikoptéry pobrežnej polície, hasičského člnu a únikového motorového člnu zločinca, ako aj 4 minifigúrky vrátane Toma Bennetta zo seriálu LEGO City.
  • Deti sa môžu plaviť po vode s hasičským člnom, hasiť LEGO plamene pomocou hasiaceho prístroja a vymýšľať si vzrušujúce policajné a hasičské príbehy s inšpiratívnymi minifigúrkami.
  • Ide o pôsobivý darček na sviatky, narodeniny alebo inú príležitosť pre fanúšikov seriálu LEGO City Adventures a deti vo veku od 5 rokov, ktoré majú rady akčné hry na hrdinov.
  • Policajná stanica meria vyše 23 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 10 cm na šírku. Hasičský čln meria vyše 9 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
  • Nepotrebujete batérie. LEGO modely v tejto stavebnici totiž poháňa detská fantázia.
  • Súčasťou je tlačený návod na stavanie a návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions. Ponúka nástroje na približovanie, otáčanie a zobrazovanie modelu, vďaka ktorému bude stavanie o niečo živšie.
  • Stavebnice zo série LEGO City obsahujú budovy plné rôznych prvkov, realistické vozidlá a inšpiratívne postavy, s ktorými deti zažijú dlhé hodiny tvorivej zábavy pri stavaní a nápaditých hier pri inscenovaní skutočných situácií.
  • Všetky LEGO kocky a dieliky vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a zábavné. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO City stavebnice dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá z nich spĺňala prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..