Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 70685 Spinjitzu úder – Cole

LEGO Spinjitzu stavebnica s figúrkou Colea pre nindžovské akcie!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Spinjitzu úder – Cole
SKU 70685
EAN 5702016616835
Kusy 48
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • NINJAGO® sada doplnkov so zábavnou hračkou Spinjitzu spinnera a figúrkou Colea na vytváranie napínavých akčných scén s motívom Spinjitzu v štýle NINJAGO. Ideálna stavebnica pre deti, ktorá podnecuje k predstavivosti zanietených nindža fanúšikov.
  • NINJAGO® balíček doplnkov obsahuje Spinjitzu spinner, odpaľovací stojan a LEGO® minifigúrku nindžu Colea. Zanietení fanúšikovia tém NINJAGO si môžu s touto zábavnou hračkou užívať kreatívnu zábavu a predvádzať napínavé príbehy.
  • Táto LEGO® súprava s motívom Spinjitzu je novinkou na jún 2020. Deti môžu umiestniť figúrku Colea do Spinjitzu spinnera a potom ho odpáliť a zároveň roztočiť. Tak si budú deti užívať nekonečné hodiny zábavy v štýle NINJAGO®.
  • Táto 48-dielna nindža hračka prináša chlapcom a dievčatám vo veku od 7 rokov odmeňujúce pocity a nindža fanúšikov podnecuje k nápaditým hrám. Skvelo sa hodí ako narodeninový darček alebo LEGO® darček na akúkoľvek inú príležitosť.
  • NINJAGO® balíček doplnkov je vhodný pre domácu zábavu alebo do ruksaku, keď ste na cestách. Spinjitzu spinner z NINJAGO čepelí a odpaľovací stojan merajú vyše 7 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Na odpálenie Colea do vzduchu nie sú potrebné žiadne batérie. Váš malý majster Spinjitzu môže figúrku Colea vrhnúť do vzduchu a zároveň roztočiť – všetko je hneď po zostavení pripravené na dobrodružstvá s kockami v štýle NINJAGO®.
  • Dokonalá stavebnica zo série LEGO® NINGAGO® s motívom Spinjitzu pre mladšie deti. Pri kockách nájdete aj zrozumiteľný návod, aby ste si mohli nindžovskú hračku rýchlo pripraviť na Coleove dobrodružstvá so Spinjitzu v štýle NINJAGO.
  • Stavebnice a zostaviteľné figúrky zo série LEGO® NINJAGO® prinášajú deťom možnosť vstúpiť do napínavého sveta fantazijných akcií, vďaka ktorým si môžu počas zdokonaľovania svojich zručností v bojovom umení Spinjitzu vymýšľať dej príbehov so svojimi nindža hrdinami.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než šesť desaťročí, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú, či už na našej planéte alebo v meste NINJAGO®.
  • Tieto LEGO® kocky neustále testujeme. Spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. S LEGO figúrkami a stavebnicami môžete mať vždy pokojnú myseľ.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..