Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Jayov elektrorobot 71740

Bojovn stavebnica zo srie NINJAGO

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Jayov elektrorobot
SKU 71740
EAN 5702016889574
Kusy 106
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 12,94 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

S Jayovým elektrorobotom (71740) môžu deti rozvíjať svoje stavebné zručnosti a zahrať sa na zábavné scény zo 4. série seriálu LEGO NINJAGO. Súčasťou sady je polohovateľný robot, nindžovské auto, pavúk a zbierka zlatých mečov, takže na deti čakajú hodiny nindžovských dobrodružstiev.

Nauč sa stavať so sériou LEGO NINJAGO
Táto parádna nindžovská hračka je špeciálne navrhnutá tak, aby si malí stavitelia od 4 rokov hry dokonale užili. V balení sa nachádzajú vrecúška, v ktorých sú ukryté všetky kocky na postavenie jednotlivých modelov a postáv, takže deti sa do akcie môžu pustiť raz-dva. Nechýba ani štartovacia kocka, ktorá im pomôže so začiatkami stavania.

Zábava pre celú rodinu
Sady LEGO 4+ umožňujú deťom a dospelým spoločne si užiť zábavné stavanie. Začať je ľahké – sada obsahuje jasný tlačený návod, ako aj interaktívny návod Instructions PLUS v aplikácii LEGO Building Instructions. Ten má rôzne funkcie zobrazovania modelu, vďaka ktorým si deti stavanie užijú naplno.

  • Jayov elektrorobot (71740) zo série LEGO NINJAGO deti naučí stavať modely polohovateľného robota a nindžovského auta, s ktorými si užijú zábavné boje.
  • Tento akčný bojový set obsahuje 2 minifigúrky zo 4. série seriálu NINJAGO, nindžu Jaya a zloducha Eyezora, a nechýba ani štartovacia kocka, s ktorou bude stavebnica pripravená na hry raz-dva.
  • Tento úžasný robot má polohovateľné končatiny, otáčavú čepeľ, obrovský meč a kokpit pre Jaya, takže kopa zábavných príbehov je istá.
  • Eyezorovoauto má parádnu otáčavú plošinu s vystreľovačom výstupkov, ktorý deti môžu zapojiť do hier na zábavné bojové scény.
  • Táto 106-dielna nindžovská stavebnica je jednoduchým, no predsa zábavným modelom pre deti od 4 rokov a zároveň tým dokonalým darčekom pre dieťa, ktoré si zaslúži odmenu.
  • Jayov elektrorobot meria vyše 17 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 16 cm na šírku, takže keď sa s ním dieťa práve nehrá, je úchvatným výstavným kúskom do každej izbičky.
  • Deti si môžu proces stavania užiť ešteviac vďaka digitálnemu návodu Instructions PLUS. S jeho nástrojmi na otáčanie, približovanie a zobrazovanie modelu je stavanie súčasťou zábavy.
  • Stavebnice z radu 4+ deťom dávajú príležitosť naučiť sa stavať pomocou zrozumiteľného návodu a zároveň si užiť zábavu s rodinou aj kamarátmi.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z tých najkvalitnejších materiálov, aby ich bolo možné zakaždým ľahko oddeľovať. Nie sú na to potrebné schopnosti nindžov!
  • LEGO kocky spĺňajú prísne bezpečnostné normy, takže deti sú pri hre s nimi v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..