Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 70686 Spinjitzu úder– Kai

Stavebnica zo série LEGO Spinjitzu s figúrkou Kaia pre nindžovské akcie!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Spinjitzu úder– Kai
SKU 70686
EAN 5702016616842
Kusy 48
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • NINJAGO® sada doplnkov so Spinjitzu spinnerom a figúrkou Kaia pre predvádzanie akčných nindžovských scén. Hravé deti s plnou hlavou nápadov budú túto inovatívnu stavebnicu s motívom Spinjitzu zo série LEGO® NINJAGO zbožňovať.
  • NINJAGO® balíček doplnkov obsahuje Spinjitzu spinner z NINJAGO čepelí, odpaľovací stojan a LEGO® minifigúrku nindžu Kaia. NINJAGO Kai sa chce stať majstrom Spinjitzu. Buďte pri tom, ako trénuje. Vďaka tomu máte postarané o hodiny zmysluplnej hry.
  • Táto zberateľská LEGO® súprava s motívom Spinjitzu je novinkou na jún 2020. Deti môžu umiestniť figúrku Kaia do Spinjitzu spinnera, vyslať ho do akcie a tak prežívať nepretržitú zábavu v štýle NINJAGO®.
  • Táto 48-dielna nindža hračka prináša chlapcom a dievčatám vo veku od 7 rokov odmeňujúce pocity a nindža fanúšikov podnecuje k nápaditým hrám. Skvelo sa hodí ako narodeninový darček alebo LEGO® darček na akúkoľvek inú príležitosť.
  • Ideálny NINJAGO® balíček doplnkov na hranie sa doma alebo kdekoľvek, kde sa deti vďaka svojim nindžovským dobrodružstvám ocitnú. Spinjitzu spinner z NINJAGO čepelí a odpaľovací stojan merajú vyše 7 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Táto úžasná hračka si nevyžaduje žiadne batérie, stačí len predstavivosť vášho malého nindžu. Preto si Kai pred vpadnutím do akcie nikdy nedáva žiadnu prestávku!
  • Dokonalá stavebnica zo série LEGO® NINGAGO® s motívom Spinjitzu pre mladšie deti. Pri kockách nájdete aj zrozumiteľný návod, aby ste si mohli túto nindžovskú hračku rýchlo pripraviť na Kaiove dobrodružstvá so Spinjitzu v štýle NINJAGO.
  • Stavebnice a zostaviteľné figúrky zo série LEGO® NINJAGO® prinášajú deťom možnosť vstúpiť do pútavého sveta fantazijných akcií. Vďaka týmto akciám si deti môžu počas rozvíjania svojich zručností v bojovom umení Spinjitzu vymýšľať dej príbehov so svojimi nindža hrdinami.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než 60 rokov, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú, či už na naše planéte alebo v meste NINJAGO®.
  • Tieto LEGO® kocky neustále testujeme. Spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. S LEGO figúrkami a stavebnicami pre deti môžete mať vždy pokojnú myseľ.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..