Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71363 Púštny Pokey – rozširujúci set

Zaútočte na kaktus Pokey s kladivom vďaka tomuto rozšíreniu!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Púštny Pokey – rozširujúci set
SKU 71363
EAN 5702016618426
Kusy 180
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

 • Deti môžu vďaka tomuto zábavou nabitému rozširujúcemu set s púštnym Pokeym (71363) dodať svojmu štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom zo série LEGO® Super Mario™ napínavé výzvy s kladivom, v ktorých môžu súťažiť proti kamarátom.
 • Súčasťou tejto stavebnice je otočný podstavec s kladivom, ktorým môže figúrka LEGO® Maria (nie je súčasťou balenia) kúsok po kúsku zhodiť zostaviteľnú figúrku kaktusa Pokeyho, ako aj figúrka Montyho Molea, ktorého môže Mario poraziť a získať odmenu.
 • Keď figúrku LEGO® Maria (nie je súčasťou balenia) položíte na otočný podstavec s kladivom, začne hrať hudba. Okrem toho keď LEGO Mario skočí na každú z troch akčných kociek, zareaguje rôznymi spôsobmi.
 • Táto 180-dielna kreatívna LEGO® hračka je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 6 rokov, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom. Navyše je zdrojom inšpirácie pre vlastné jedinečné levely.
 • Set zostavený v základnej formácii meria vyše 12 cm na výšku, 21 cm na šírku a 12 cm do hĺbky. Možno ho však všelijako prestavať a skombinovať so štartovacím setom či inými rozširujúcimi setmi zo série LEGO® Super Mario™.
 • K tomuto setu nie sú potrebné žiadne batérie. Pridajte ho k štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom a hra sa môže začať. Set obsahuje zrozumiteľný návod, takže deti môžu stavať samostatne a s istotou.
 • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ navyše obsahuje aj návod na stavanie, inšpiráciu pre ešte zábavnejšie možnosti hry a bezpečnú platformu, na ktorej sa deti môžu podeliť o svoje nápady. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
 • Zberateľské sety série LEGO® Super Mario™ prinášajú preslávenú postavičku do skutočného sveta. Fanúšikom umožňujú rozširovať svoje levely a vytvárať neobmedzené herné výzvy či už v samostatnej hre, alebo spolu s kamarátmi.
 • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek stavitelia nepotrebujú schopnosti super hviezdy! Od roku 1958 spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentnosť a kompatibilitu.
 • LEGO® kocky a dieliky testujeme všetkými možnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každý LEGO set spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.
 • Stavebnica obsahuje digitálny návod na postavenie. Postup môžeš jednoducho sledovať vo svojom mobilnom zariadení, alebo si môžeš stiahnuť PDF súbor tlačového sprievodcu. Kliknutím na tlačidlo Návod na postavenie v spodnej časti tejto stránky si môžeš návod vyhľadať a stiahnuť.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..