Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71387 Dobrodružstvo s Luigim – štartovací set

Štartovací set pre dobrodružstvá s LEGO Luigim

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Dobrodružstvo s Luigim – štartovací set
SKU 71387
Kusy 280
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 59,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Zaveďte fanúšikov hry Super Mario™ do zábavného sveta LEGO® Super Maria s týmto štartovacím setom Dobrodružstvo s Luigim (71387), ktorý obsahuje figúrku LEGO® Luigiho pre zábavné a interaktívne hry.
  • LEGO® Luigi™ má snímač farieb, LCD obrazovku, na ktorej sa zobrazujú rôzne reakcie na pohyb, a reproduktor, ktorý prehráva známe zvuky a hudbu z videohry.
  • Posúvaj LEGO® Luigiho od štartovacieho potrubia až po cieľovú vlajočku, zbieraj digitálne mince za akčné hojdacie a lietajúce výzvy a interaguj s kockou ?, ružovým Yoshim, Boom Boomom a Bone Goombom.
  • Nugátovo hnedé kocky, ktoré sa spájajú do biómu veže, spúšťajú rôzne reakcie LEGO® Luigiho.
  • Tento modulárny, 280-dielny LEGO® set je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre tvorivé deti od 6 rokov. Možno ho dookola rozoberať a prestavať, prípadne všelijako kombinovať s ďalšími LEGO® Super Mario™ setmi.
  • Figúrka LEGO® Luigi™ funguje na 2 AAA batérie (nie sú súčasťou balenia) a poskytuje vysoko interaktívny zážitok z hry, kde hráči dostávajú okamžitú spätnú väzbu a odmenu za svoju kreativitu.
  • V bezplatnej aplikácii LEGO® Super Mario™ deti nájdu návody, tipy na tvorbu a bezpečnú platformu, na ktorej môžu zdieľať svoje nápady. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské sety zo série LEGO® Super Mario™ privádzajú obľúbené postavičky z hry Super Mario do skutočného sveta a fanúšikom umožňujú neobmedzenými spôsobmi vytvárať, rozširovať a prispôsobiť si vlastné herné levely.
  • LEGO® kocky a dieliky spĺňajú náročné normy v odvetví, ktorých cieľom je zaistiť, aby boli kompatibilné a vždy sa ľahko a bezpečne spájali. Takto to robíme už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..