Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Dobrodružstvo s Luigim – štartovací set 71387

tartovac set pre dobrodrustv s LEGO Luigim

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Dobrodružstvo s Luigim – štartovací set
SKU 71387
Kusy 280
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 59,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Zaveďte deti do interaktívneho sveta LEGO Super Mario setov s týmto štartovacím setom Dobrodružstvo s Luigim (71387). Ide o úžasný darček pre trendy deti, ktorého súčasťou je figúrka LEGO Luigiho – tá je schopná vydávať okamžité reakcie cez LCD obrazovku a reproduktory. Hráči môžu pomáhať LEGO Luigimu pri hojdacích a lietajúcich výzvach a získavať za to body, interagovať s ružovým Yoshim a poraziť Boom Booma a Bone Gombu. Nugátové kocky v tejto veži tiež spúšťajú rôzne reakcie LEGO Luigiho a po skočení na kocky „?“ možno získať ďalšie odmeny.

Tvorivá zábava
Návod nájdeš v bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario, ktorá zároveň ponúka aj inšpiráciu pre rôzne herné levely a omnoho viac.

Svet neobmedzených možností
Zberateľské LEGO Super Mario stavebnice ponúkajú nové herné možnosti v skutočnom svete so slávnymi postavami z hry Super Mario. Štartovacie sety, rozšírenia a oblečky možno kombinovať neobmedzenými spôsobmi, takže fanúšikovia si môžu skladať rôzne levely.

  • Zaveďte fanúšikov hry Super Mario do zábavného sveta LEGO Super Maria s týmto štartovacím setom Dobrodružstvo s Luigim (71387), ktorý obsahuje figúrku LEGO Luigiho pre zábavné a interaktívne hry.
  • LEGO Luigi má snímač farieb, LCD obrazovku, na ktorej sa zobrazujú rôzne reakcie na pohyb, a reproduktor, ktorý prehráva známe zvuky a hudbu z videohry.
  • Posúvaj LEGO Luigiho od štartovacieho potrubia až po cieľovú vlajočku, zbieraj digitálne mince za akčné hojdacie a lietajúce výzvy a interaguj s kockou, ružovým Yoshim, Boom Boomom a Bone Goombom.
  • Nugátovo hnedé kocky, ktoré sa spájajú do biómu veže, spúšťajú rôzne reakcie LEGO Luigiho.
  • Tento modulárny, 280-dielny LEGO set je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre tvorivé deti od 6 rokov. Možno ho dookola rozoberať a prestavať, prípadne všelijako kombinovať s ďalšími LEGO Super Mario setmi.
  • Figúrka LEGO Luigi funguje na 2 AAA batérie (nie sú súčasťou balenia) a poskytuje vysoko interaktívny zážitok z hry, kde hráči dostávajú okamžitú spätnú väzbu a odmenu za svoju kreativitu.
  • V bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario deti nájdu návody, tipy na tvorbu a bezpečnú platformu, na ktorej môžu zdieľať svoje nápady. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské sety zo série LEGO Super Mario privádzajú obľúbené postavičky z hry Super Mario do skutočného sveta a fanúšikom umožňujú neobmedzenými spôsobmi vytvárať, rozširovať a prispôsobiť si vlastné herné levely.
  • LEGO kocky a dieliky spĺňajú náročné normy v odvetví, ktorých cieľom je zaistiť, aby boli kompatibilné a vždy sa ľahko a bezpečne spájali. Takto to robíme už od roku 1958.
  • LEGO dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..