Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71701 Kai a ohnivý drak

Stavebnica s Kaiom, ohnivým drakom a Lordom Garmadonom zo sveta LEGO NINJAGO

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kai a ohnivý drak
SKU 71701
EAN 5702016616873
Kusy 81
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® NINJAGO® Legacy s Kaiom a jeho ohnivým drakom z prvej série televízneho seriálu pre veľkolepé súboje proti Lordovi Garmadonovi. Táto cool hračka pre deti im pomôže naučiť sa stavať so sebaistotou.
  • Táto nindža hračka obsahuje základňu na začatie stavania, ktorá naučí deti stavať a vytvárať príbehy s Kaiom, jeho ohnivým drakom, Lordom Garmadonom a ohnivým minichrámom zo sveta NINJAGO®. Nesmie chýbať ani Ohnivý meč a dva ohnivé dieliky.
  • Túto hračku červeného draka môžete umiestniť do rôznych polôh a v súbojoch po boku Kaia proti Lordovi Garmadonovi dokáže hýbať nohami, krídlami, hlavou a papuľou. Deti môžu vymýšľať príbehy, v ktorých sa budú usilovať o ochranu Ohnivého meča.
  • Táto 81-dielna dračia stavebnica prináša zábavné stavanie pre predškolákov a deti vo veku od štyroch rokov a poslúži ako skvelý narodeninový alebo vianočný darček pre deti, prípadne ako LEGO® darček pri inej príležitosti.
  • Novinka na január 2020: toto je vynovená verzia LEGO® NINJAGO® draka z prvej série televízneho seriálu. Nindža drak meria 6 cm na výšku, 6 cm na dĺžku a 23 cm na šírku: to sú dokonalé rozmery na hru kdekoľvek.
  • Tento LEGO® NINJAGO® drak nevyžaduje batérie, môžete sa s ním hrať hneď po vybalení. Hračkárskeho draka poháňa predstavivosť detí, poslanie chrániť Ohnivý meč sa tak nikdy nekončí.
  • Dokonalá LEGO® hračka, ktorá pomôže predškolákom osvojiť si princípy stavania. Súčasťou balenia je návod s krokmi stavania. Nindža draka však tiež možno postaviť pomocou interaktívneho návodu Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO Life.
  • LEGO® stavebnice pre deti od štyroch rokov predstavujú deťom rozsiahly svet ich obľúbených filmov, televíznych postáv a hrdinov bežného života. Zároveň im pomáhajú porozumieť krokom stavania a budujú ich sebavedomie.
  • LEGO® stavebné kocky spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví už od roku 1958. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko spájajú. Ak pomocou nich postavíte túto nindža stavebnicu, poradia si dokonca sLordom Garmadonom!
  • Tieto LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme a spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality, na našej planéte aj v meste NINJAGO®.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..