Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71707 Kai a robotická stíhačka

Úžasné hračkárske lietadlo a robot s dvomi minifigúrkami na pretekársku akciu!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kai a robotická stíhačka
SKU 71707
EAN 5702016616934
Kusy 217
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Brilantná LEGO® NINJAGO® stavebnica pre deti s robotickou stíhačkou Kaia. Túto stavebnicu nepustia z ruky deti, ktoré milujú stavebnice a ktoré rady vytvárajú vzrušujúce príbehy s figúrkami a robotmi zo sveta NINJAGO.
  • Táto stavebnica obsahuje NINJAGO® robota, ktorého možno prestavať na lietadlo, a dve minifigúrky: NINJAGO® Kaia a Richieho, ako aj kľúčovú katanu. Spoločne naštartujú detskú tvorivosť pri vytváraní scén z hry Prime Empire.
  • Novinka na január 2020: táto stíhačka vytvára svetmožností, keďže ju možno tiež prestavať na silného robota s polohovateľnými ramenami, nohami a vystreľovačmi.
  • Táto 217-dielna akčná hračka je odmeňujúcou staviteľskou úlohou pre chlapcov a dievčatá od siedmich rokov a poslúži ako výborný darček. Vďaka tejto úžasnej stavebnici si deti osvoja nápaditú hru, v ktorej ožívajú ich obľúbení nindžovia.
  • Akčné hračky robotov LEGO® NINJAGO® majú dokonalú veľkosť na hru doma alebo na zábavu na cestách. Robot meria 16 cm na výšku a 25 cm na šírku.
  • Táto stavebnica nevyžaduje batérie. Poháňa ju jednoducho divoká predstavivosť detí, zo sveta NINJAGO® tak nikdy nemusia odchádzať ani na krok.
  • Dokonalá nindža stavebnica na podarovanie malému staviteľovi LEGO® kociek. Okrem kociek a zostaviteľných figúrok obsahuje súprava aj tlačený návod, ako aj úžasný digitálny a interaktívny návod Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO Life.
  • Zberateľské stavebnicové hračky LEGO® NINJAGO® umožňujú deťom vstúpiť do vzrušujúceho sveta fantazijnej akcie a vytvárať príbehy s obľúbenými nindžami v rámci súbojov so silami zla.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než 60 rokov, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú. Spoločnosť LEGO vždy prináša kvalitu tu na Zemi, ako aj v akčnom svete NINJAGO®.
  • Tieto LEGO® kocky a dieliky neúprosne testujeme a spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. S LEGO stavebnicami môžete mať vždy pokojnú myseľ.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..