Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71709 Rýchla jazda s Jayom a Lloydom

Hračkárska súprava pre fanúšikov hrdinov seriálu NINJAGO, digitálnych verzií Jaya a Lloyda!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Rýchla jazda s Jayom a Lloydom
SKU 71709
EAN 5702016616958
Kusy 322
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Ohromujúca LEGO® NINJAGO® stavebnica s rýchlymi vozidlami Jaya a Lloyda. Táto stavebnica pre deti je ideálna pre tých, ktorí milujú dobrodružné hračky a hru na postavy vo vzrušujúcich súbojoch s akčnými figúrkami nindžov.
  • Stavebnica obsahuje digitálnu verziu Jaya a jeho stíhačku, digitálnu verziu Lloyda a jeho nindža motorku, Hausnera so vznášadlom a kľúčovú katanu. Deti si zamilujú hru na preteky Speedway Five-Billion z hry Prime Empire.
  • Novinka na január 2020: táto atraktívna súprava obsahuje tri minifigúrky, ktoré súperia vo videohre Prime Empire. Všetky minifigúrky majú skvelé zbrane ovládača hry Prime a prvky so životom, ktoré znázorňujú ich zostávajúce životy.
  • Tieto 332-dielne stavebnice prinášajú zábavný zážitok zo stavania pre deti vo veku od siedmich rokov a poslúžia ako skvelý narodeninový darček. Táto stavebnica vykúzli u detí nápaditú hru, prípadne sa môžu pustiť do hry na postavy s kamarátmi.
  • Dobrodružné hračky LEGO® NINJAGO® majú ideálnu veľkosť na hru domaalebo na cestách. Motorka má rozmery 6 cm na výšku, 28 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.
  • Táto nindža stavebnica nevyžaduje batérie. Po vybalení sa môžete rovno pustiť do hry. Tieto nindža vozidlá poháňa jednoducho predstavivosť detí, preteky a súboje sa tak nikdy nemusia skončiť.
  • Dokonalá nindža stavebnica pre malého staviteľa LEGO® kociek. Okrem kociek a figúrok obsahuje súprava aj tlačený návod, prípadne môžu deti použiť úžasný digitálny a interaktívny návod Instructions Plus v bezplatnej aplikácii LEGO Life.
  • Zberateľské stavebnicové hračky LEGO® NINJAGO® umožňujú deťom vstúpiť do vzrušujúceho sveta fantazijnej akcie a hrať sa na obľúbených nindžov pri súbojoch so silami zla. Dokonalý spôsob, ako plne zamestnať mysle detí.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už od roku 1958, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • Tieto LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme a spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnostia kvality, na našej planéte aj vo svete NINJAGO®.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..