Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71718 Wu a jeho bojový drak

Stavebnica draka s dvoma minifigúrkami pre akčné boje vo svete NINJAGO!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Wu a jeho bojový drak
SKU 71718
EAN 5702016617030
Kusy 321
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Úžasná súprava Wu a jeho bojový drak (71718) zo série LEGO® NINJAGO® na kopec akčných hier inšpirovaných seriálom NINJAGO. Ideálny darček pre fanúšikov série NINJAGO, ktorí zbožňujú vymýšľanie dobrodružných príbehov s drakmi a zábavnými hračkami.
  • Táto súprava obsahuje bojového draka a 2 minifigúrky: hrdinu Wu, Glecka a slonovnový meč vykúpenia. Deti si tak môžu vymyslieť vlastné príbehy a zistiť, ktorá z postáv vyhrá!
  • Tento skvostný detailne spracovaný model bojového draka má nastaviteľné časti tela vrátane hlavy, nôh, krídel a chvosta a je navrhnutý tak, aby na ňom dokázal hrdina Wu jazdiť. Gleck je vyzbrojený kušou, z ktorej vystreľuje výstupky.
  • Táto 321-dielna LEGO® stavebnica draka prináša chlapcom a dievčatám vo veku od 7 rokov odmeňujúcu stavebnú výzvu a skvelo sa hodí ako narodeninový darček alebo LEGO darček na akúkoľvek inú príležitosť.
  • Táto stavebnica draka zo série NINJAGO® je novinkou júna 2020 a má vhodné rozmery na hry doma i na cestách. Drak s roztiahnutými krídlami meria vyše 12 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 33 cm na šírku.
  • Na pohon tejto stavebnice draka nie sú potrebné batérie. Drak je tak ihneď pripravený vzlietnuť do nebies, a to len za pomoci detskej fantázie.
  • Dokonalý LEGO® darček pre malého staviteľa. Kocky a zostaviteľné figúrky dopĺňa jednoduchý návod, s ktorým deti túto dračiu hračku rýchlo pripravia na akciu.
  • Stavebnice zo série LEGO® NINJAGO® deťom umožňujú naučiť sa od nindžov cnostným hodnotám a užiť si akčné hry v úžasnomsvete dobrodružstiev.
  • LEGO® kocky použité v tejto súprave spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • LEGO® kocky tejto dračej súpravy neúprosne testujeme a spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. So zábavnými LEGO hračkami je teda bezpečná hra istá.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..