Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Nadzvukový útočník 71739

chvatn nindovsk stavebnica typu 4 v 1 zo srie NINJAGO

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Nadzvukový útočník
SKU 71739
EAN 5702016912685
Kusy 725
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 59,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti si môžu s touto modernou verziou nadzvukového útočníka (71739) pripomenúť ohromujúce dobrodružstvá z 1. série seriálu LEGO NINJAGO. Toto vozidlo typu 4 v 1 sa dá rozobrať, čím vznikne samostatná motorka, prúdové lietadlo s pružinovými vystreľovačmi a 2 univerzálne terénne vozidlá.

Hračky, ktoré deťom splnia želanie stať sa na chvíľu nindžom
Táto unikátna stavebnica obsahuje 7 minifigúrok: nindžov Kaia, Zanea, Colea and Jaya, ako aj hadích vojakov Mezma a Rattlu z kmeňa Hypnobrai, takže deti majú všetko potrebné na to, aby mohli usporadúvať napínavé súboje. Novinkou pre jún 2021 je dosiaľ neodhalená zlatá zberateľská minifigúrka Zanea so stojanom, uvedená pri príležitosti osláv desiateho výročia stavebníc NINJAGO.

Fantastické LEGO stavebnice na tvorivé hry
Stavebnice LEGO NINJAGO prenesú deti do sveta plného zábavných dobrodružstiev. Tam sa môžu pridať k skupinke odvážnych hrdinov a bojovať so silami zla pri hre s úžasnou kolekciou hračiek, v ktorej nechýbajú draky, roboty a ešte oveľa viac.

  • LEGO NINJAGO Nadzvukový útočník (71739) je unikátne nindžovské vozidlo typu 4 v 1, z ktorého po rozdelení vznikne prúdové lietadlo, motorka a 2 univerzálne terénne vozidlá, ktoré sa postarajú o nikdy nekončiacu zábavu.
  • Táto akčná stavebnica obsahuje 7 minifigúrok: nindžov Kaia, Colea, Zanea, Jaya a zberateľského Zanea, ktorí bojujú s hadími vojakmi Rattlou a Mezmom z 1. série seriálu NINJAGO TV.
  • Deti majú jedinečnú možnosť preletieť sa v prúdovom lietadle s pružinovými vystreľovačmi alebo si zajazdiť na motorke či v 2 univerzálnych terénnych vozidlách. V každom z týchto 4 vozidiel je miesto pre jednu nindžovskú minifigúrku.
  • Stavebnica obsahuje zlatú zberateľskú minifigúrku Zanea s malým stojanom na oslavu desiateho výročia NINJAGO hračiek.
  • Nenechajte si ujsť ďalšie špeciálne zlaté minifigúrky v ostatných 5 NINJAGO stavebniciach, medzi ktoré patrí Turnaj živlov (71735), Strelec balvanov (71736), Útok ohnivého draka (71753) a Kaiovo červené superauto (71737).
  • Táto bojová stavebnica prináša tvorivým deťom vo veku od 9 rokov naozaj obohacujúci zážitok a predstavuje skvelý narodeninový či vianočný darček.
  • Nadzvukový útočník meria vyše 14 cm na výšku, 33 cm na dĺžku a 27 cm na šírku. To sú tie správne rozmery na inscenovanie scénok doma alebo na trochu zábavy na cestách.
  • V sérii LEGO NINJAGO nájdete rozsiahlu kolekciu akčných stavebníc, ktoré nadchnú vaše deti a zároveň ich poučia o užitočných nindžovských hodnotách, ako je odvaha, úprimnosť a priateľstvo.
  • Už vyše šesťdesiat rokov sa LEGO kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné vždy dobre oddeliť a spojiť – netreba na to mať nindžovské schopnosti!
  • LEGO kocky spĺňajú prísne bezpečnostné normy, vďaka čomu sú deti s LEGO stavebnicami dokonale v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..