Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71720 Robot ohňa a kameňa

Štýlová hračka s 5 figúrkami nindžov a robotom pre akčné boje

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Robot ohňa a kameňa
SKU 71720
EAN 5702016617054
Kusy 968
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 74,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Štýlová súprava robota ohňa a kameňa (71720) zo série LEGO® NINJAGO® s 5 minifigúrkami, s ktorými sa deti môžu zahrať na akčnú scény zo seriálu NINJAGO. Je tak dokonalou hračkou pre deti, ktoré sa chcú vžiť do úlohy hrdinských nindžov.
  • Táto nindža stavebnica obsahuje robota ohňa a kameňa zo série NINJAGO® a 5 minifigúrok: hrdinu Kaia, hrdinku Nyu, hrdinu Colea, Moea a Murta. Deti sa môžu zabávať pri hrách na NINJAGO dobrodružstvá v jaskyni Shintaro.
  • S touto úžasnou hračkou pre deti je možné všetko. Robot ohňa a kameňa je vybavený polohovateľnými rukami a nohami. Do jeho kokpitu sa navyše zmestia až dve minifigúrky a má aj vystreľovače na výstupky.
  • Táto 968-dielna súprava robota zo série LEGO® NINJAGO® je zdrojom zábavného zážitku zo stavania pre chlapcov i dievčatá vo veku nad 9 rokov. Táto akčná novinka júna 2020 je dokonalou voľbou pre malých nindžov, ktorí túžia objavovať hranice svojej tvorivosti.
  • NINJAGO® stavebnica pre deti je dokonalou hračkou na hry doma i na cestách. Nindžovia si môžu dobrodružstvá užiť kdekoľvek. Robot ohňa a kameňa meria vyše 27 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 29 cm na šírku.
  • Na hru s touto súpravou nie sú potrebné žiadne batérie. Do dychberúcej NINJAGO® akcie sa tak deti môžu pustiť hneď po jej zostavení. Jediné, čo deti potrebujú, je sila ich predstavivosti.
  • Po zostavení tohto robota zo série LEGO NINJAGO® na LEGO® fanúšikov čaká zábavný a napĺňajúci zážitok z hry. Pri stavaní im pomôže zrozumiteľný návod, ktorý je súčasťou balenia.
  • LEGO® NINJAGO® stavebnice pre deti podnecujú zvedavé detské hlavičky a umožňujú im uchýliť sa do jedinečného sveta fantastickej akcie, kde sa spoločne s nindža hrdinami vydajú na úžasné NINJAGO dobrodružstvá s kockami.
  • LEGO® kocky v tomto NINJAGO® robotovi spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • LEGO® kocky použité v tejto stavebnici LEGO robota spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti kvality a bezpečnosti. Keď vyberiete LEGO súpravu ako darček pre svoje deti, máte istotu, že ste v bezpečných rukách.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..