Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Dedina strážcov 71747

Vekolep stavebnica ostrova zo sveta LEGO NINJAGO

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Dedina strážcov
SKU 71747
EAN 5702016889680
Kusy 632
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 34,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia nindžov sú už teraz pripravení na hry plné akčných scén z televízneho seriálu LEGO NINJAGO v dedine strážcov (71748). Súčasťou tejto úžasne prepracovanej nindžovskej stavebnice je väznica ukrytá vnútri dračej tlamy, vyzbrojená skrytými vystreľovačmi a pascou, ktorá postavy zavesí dole hlavou zo stromu.

Darčeky, ktoré deti ohúria!
Set obsahuje 5 minifigúrok: ostrovného Colea, Jaya a Kaia, náčelníka Mammatusa a Strážcu hromov, ktorí sú vyzbrojení štýlovými zbraňami. Deti tak môžu zvádzať boje o vzácny amulet búrky. Na vrchu stavebnice tiež stojí kamenný totem, ktorý možno rozdeliť na 3 rôzne príšery.

Štýlové hračky pre deti
Bojové hračky zo série LEGO NINJAGO deti dostávajú od obrazoviek a vťahujú ich do sveta fantastickej akcie. V tejto úžasnej kolekcii nindžovských hračiek vrátane drakov, robotov a chrámov sa naučia zručnosti, ktoré sa im neskôr zídu v živote. V spoločnosti svojich obľúbených hrdinov môžu zvádzať boje proti zákerným zloduchom.

  • Súčasťou stavebnice dediny strážcov (71747) zo série LEGO NINJAGO je prepracovaný interaktívny brloh v džungli, v ktorom môžu deti zinscenovať úžasné bojové scény.
  • Obsahuje 5 vyzbrojených minifigúrok zo seriálu LEGO NINJAGO: ostrovného Colea, Jaya a Kaia, náčelníka Mammatusa a Strážcu hrmotu.
  • Súčasťou tejto nindžovskej stavebnice je väzenská cela vnútri dračej hlavy, nebezpečná nástraha v tvare listu, skryté vystreľovače a kamenný totem, ktorý možno rozdeliť na tri postavy.
  • Táto 632-dielna stavebnica je zábavným modelom pre deti od 8 rokov, ktorý privíta každý milovník nindžov ako darček na narodeniny alebo Vianoce.
  • Dedina strážcov meria vyše 22 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 29 cm na šírku, takže keď si ju deti vystavia v izbe, zaiste ohúri všetkých kamarátov.
  • Rozhliadni sa po ďalších NINJAGO setoch inšpirovaných rovnomenným seriálom vrátane stavebníc Llyodova motorka do džungle (71745), Drak z džungle (71746) a Námorná bitka s katamaránom (71748).
  • LEGO NINJAGO ponúka úžasnú kolekciu štýlových hračiek pre deti, s ktorou zažijú hodiny nápaditej zábavy, naučia sa dôležité zručnosti do života a vydajú sa na dobrodružstvá so svojimi hrdinskými nindžami.
  • Už vyše šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné vždy dobre oddeliť a spojiť – netreba na to mať nindža schopnosti!
  • LEGO kocky spĺňajú najvyššie bezpečnostné normy na svete. Deti sú tak s LEGO stavebnicami v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..