Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71733 Epický súboj – Cole vs. prízračný bojovník

Akčná bojová LEGO NINJAGO stavebnica

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Epický súboj – Cole vs. prízračný bojovník
SKU 71733
EAN 5702016912388
Kusy 51
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 9,69 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® NINJAGO® 71733 Epický súboj – Cole vs. prízračný bojovník (71733) dáva deťom všetko, čo potrebujú na vytváranie súbojov plných kopancov a úderov medzi ich hrdinským nindžom Coleom a zlým prízračným bojovníkom.
  • Nindža stavebnica obsahuje dve minifigúrky: novú postavičku Colea (január 2021) a zberateľskú postavičku prízračného bojovníka z televízneho seriálu LEGO® NINJAGO®, ako aj štyri exkluzívne čierne zbrane.
  • Táto bojová nindža hračka tiež obsahuje trhovisko z kociek, kde sa figúrky môžu pustiť do boja, a rotujúcu bojovú platformu, ktorú môže Cole využiť a prevrhnúť svojho protivníka.
  • Táto stavebnica má len 51 dielikov, je tak skvelou prvou LEGO® súpravou pre malých staviteľov vo veku od šiestich rokov. Poslúži ako skvelé prekvapenie, s ktorým sa budú chcieť hrať zas a znova.
  • Model trhoviska meria viac ako 7 cm na výšku, 5 cm na šírku a 8 cm do hĺbky. To sú ideálne rozmery na súboje v detskej izbe alebo na návšteve u kamarátov.
  • Vytvorte ešte veľkolepejšie súboje zo sveta LEGO® NINJAGO® s ďalšími stavebnicami: Kai vs. Skulkin (71730), Zane vs. Nindroid (71731) a Jay vs. Serpentine (71732).
  • LEGO® NINJAGO® stavebnice lákajú deti od obrazoviek a displejov do sveta nápaditej hry, kde si môžu osvojovať pozitívne zručnosti, ktoré sa im zídu v živote, pri dobrodružstvách so svojimi nindža hrdinami.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO® kocky vyrábajú z tých najkvalitnejších materiálov, aby ich bolo možné opakovane dobre oddeliť. Nepotrebujete na to zručnosti nindžov!
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..