Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Lloydova motorka do džungle 71745

Jedinen stavebnica NINJAGO motorky a surfu 2 v 1

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Lloydova motorka do džungle
SKU 71745
EAN 5702016889239
Kusy 183
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 12,94 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

S fantastickou Lloydovou motorkou do džungle (71745) na deti čakajú hry plné akčných scén zo seriálu LEGO NINJAGO. Toto vozidlo 2 v 1 má 2 vystreľovače výstupkov, otvárací kokpit, funkčné odpruženie a odnímateľný surf.

Jedinečné hračky na dobrodružstvá plné fantázie
Táto nindžovská sada sa dodáva s 3 minifigúrkami: ostrovným Lloydom, ostrovnou Nyou a Strážcom hrmotu, s ktorými si deti užijú množstvo príbehov v džungli a na mori. Postavy medzi sebou zvádzajú boje o vzácny amulet búrky, ktorý je tiež súčasťou sady.

To najlepšie pre fanúšikov nindžov
NINJAGO sady deti odtiahnu od obrazoviek do praktických hier plný rozvoja zručností, ktoré sa im v živote zídu, a užiť si ich môžu samy i s kamarátmi. Svet vzrušujúcich dobrodružstiev deti láka prostredníctvom škály nindžovských hračiek vrátane drakov, robotov či vozidiel.

  • Lloydova motorka do džungle (71745) zo série LEGO NINJAGO je úžasným nindžovským vozidlom 2 v 1, ktoré možno prestavať na surf. Deti tak majú pred sebou celý svet herných možností.
  • Táto nindžovská hračka sa dodáva s 3 minifigúrkami: ostrovným Llyodom a ostrovnou Nyou so zbraňami a Strážcom hrmotu, ktorý má parádny oštep a štít.
  • Motorka má funkčné odpruženie, otvárací kokpit pre ostrovného Llyoda a odnímateľný surf, na ktorom môže ostrovná Nya doraziť do boja.
  • Táto nindžovská stavebnica ponúka deťom vo veku od 7 rokov zábavnú staviteľskú výzvu a poslúži ako skvelý darček pre deti, ktoré si zaslúžia odmenu.
  • Motorka meria viac než 16 cm na výšku, 21 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Má tak dokonalé rozmery na prenášanie a hru doma aj na cestách.
  • Rozhliadni sa po ďalších NINJAGO setoch inšpirovaných rovnomenným seriálom vrátane stavebníc Drak z džungle (71746), Dedina strážcov (71747) a Námorná bitka s katamaránom (71748).
  • Séria LEGO NINJAGO ponúka úžasnú kolekciu neuveriteľných stavebníc, ktoré deti dostanú od obrazoviek a pri hrách ich naučia cenné zručnosti do života.
  • Už vyše šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné vždy dobre oddeliť a spojiť – netreba na to mať nindža schopnosti!
  • LEGO kocky spĺňajú prísne bezpečnostné normy, takže môžete byť pokojní, že deti sú pri hre s nimi v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..