Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Drak z džungle 71746

Fantastick LEGO NINJAGO stavebnica draka

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Drak z džungle
SKU 71746
EAN 5702016889673
Kusy 506
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 27,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Doprajte deťom hry plné vzrušujúcich akčných scén z televízneho seriálu LEGO NINJAGO s touto parádnou stavebnicou draka z džungle (71746). Má polohovateľné krídla, nohy, chvost, otváraciu tlamu a na chrbte má sedlo, do ktorého sa môže nindža posadiť. Skrátka všetko potrebné na nápadité hry.

Štýlové nindžovské hračky pre deti
Drak sa dodáva so 4 vyzbrojenými minifigúrkami: ostrovným Lloydom, ostrovným Zaneom, PoulErikom a Strážcom hromov, takže na deti čakajú strhujúce boje o amulet búrky.Nechýba ani surf s vystreľovačom, ktorý do bitiek vnesie ešte viac zábavy.

Darčeky, ktoré kamarátov ohúria
LEGO NINJAGO hračky sú skvelými darčekmi pre deti, ktoré túžia uniknúť do vzrušujúceho a pohlcujúceho sveta fantázie, v ktorom sa spoja s hrdinami v boji proti celému zástupu zloduchov. Fanúšikovia nindžov majú na výber úžasnú kolekciu zábavných hračiek vrátane drakov, stíhačiek a vozidiel.

  • Set LEGO NINJAGO (71746) Drak z džungle obsahuje fantastického polohovateľného draka, s ktorým sa deti môžu zahrať na scény zo seriálu alebo si vymyslieť vlastné vzrušujúce príbehy.
  • Obsahuje 4 minifigúrky zo seriálu LEGO NINJAGO: ostrovného Lloyda, ostrovného Zanea, PoulErika a Strážcu hromov. Všetky sú vyzbrojené parádnymi zbraňami, takže zábavné boje budú ešte napínavejšie.
  • Drak má polohovateľné krídla, nohy a chvost, jeho tlama sa otvára a na chrbte má odnímateľné sedlo, do ktorého sa môže nindža posadiť a vzlietnuť na bojové dobrodružstvá.
  • Súčasťou setu je tiež parádny surf s plachtou a vystreľovačom, ktorý všetkých hráčov ohúri a deťom dodá v bitkách ešte viac možností.
  • Táto parádna stavebnica je obľúbeným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti od 8 rokov, ktoré zbožňujú nindžov a tvorivú zábavu.
  • Drak z džungle meria vyše 15 cm na výšku, 30 cm na dĺžku a 17 cm na šírku, takže keď s ním deti práve nebojujú, môžu si ho hrdo vystaviť v izbičke.
  • Rozhliadni sa po ďalších NINJAGO setoch inšpirovaných rovnomenným seriálom vrátane stavebníc Llyodova motorka do džungle (71745), Dedina strážcov (71747) a Námorná bitka s katamaránom (71748).
  • Séria LEGO NINJAGO ponúka úžasnú zbierku štýlových výstavných hračiek, s ktorými sa deti naučia cenné zručnosti do života prostredníctvom dobrodružstiev po boku svojich nindžovských hrdinov.
  • Už vyše šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné zakaždým dobre oddeliť a spojiť – netreba na to mať nindža schopnosti!
  • LEGO stavebnicové kocky spĺňajú prísne bezpečnostné normy, takže deti sú pri hre s nimi v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..