Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Záhrady v NINJAGO City 71741

Vekolep nindovsk dom zo srie LEGO NINJAGO

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Záhrady v NINJAGO City
SKU 71741
Kusy 5686
Séria LEGO NINJAGO
Vek 14+ vek
Cena LEGO 349,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Pred desiatimi rokmi ožil vzrušujúci svet LEGO Ninjago. Vzrušujúci svet plný nindžov, zloduchov a krvavých dobrodružstiev. Na oslavu desiateho výročia sveta Ninjago vydá spoločnosť LEGO 14. januára 2021 sadu Ninjago City Gardens. LEGO 71741 bude sada plná prekvapení. Sen každého fanúšika Ninjago.

Odhalenie detailov

Sada Ninjago City Gardens je plná zaujímavých, prekvapivých a očarujúcich detailov. V Ninjago City Gardens nájdete nielen dom nindžov vysoký najmenej 3 poschodia, ale aj zmrzlináreň, múzeum a skutočné veliteľské centrum nindžov. Dokonca bola pridaná aj skrytá miestnosť. Nájdete ho?

Súprava je modulárna, čo znamená, že každé poschodie môžete ľahko rozobrať. Takto máte ku všetkému ľahký prístup, môžete to obdivovať alebo sa s tým samozrejme hrať. Stavebnica LEGO 71741 sa skladá z 5685 dielov. Nájdete tu tie najroztomilejšie doplnky a najkrajšie detaily súvisiace s históriou nindžov.

Kombinácia s inými súpravami

Pred niekoľkými rokmi spoločnosť LEGO vydala sady Ninjago City a Ninjago City Docks. Obe sady boli založené na filme Ninjago a medzi fanúšikmi Ninjago a LEGO boli nesmierne populárne. Súpravy sa dajú navzájom prepojiť, čím sa vytvorí ešte viac zábavy pri stavaní a hraní. Práve na tom stavia spoločnosť LEGO v mestských záhradách Ninjago.

Stavebnicu LEGO 71741 možno prepojiť aj s ostatnými sadami Ninjago City. U starších fanúšikov LEGO Ninjago to určite vyvolá veľkú nostalgiu, ale aj u nových fanúšikov to môže určite zvýšiť zábavu pri hraní.

Okrem sád Ninjago City vydala spoločnosť LEGO v priebehu rokov ešte viac sád Ninjago LEGO. Samozrejme, tieto sady sa hodia aj k záhradám Ninjago City Gardens. Ponorte sa úplne do tohto zaujímavého sveta a vymýšľajte tie najvzrušujúcejšie nindža dobrodružstvá.

Hodiny zábavy pri stavaní a hraní

Aj keď máte len Ninjago City Gardens, budete mať na stavanie viac než dosť. Domček nindža je vysoký 73 cm, dlhý 44 cm a široký 33 cm. Vďaka tomu je konštrukcia skutočným lákadlom pre oči a zaručuje hodiny zábavy pri stavaní.

Aby sa zábava ešte zvýšila, so súpravou dostanete najmenej 19 minifigúrok. Všetkých nindžov a niektorých ich spojencov nájdete v krabici. Najšpeciálnejšou minifigúrkou, ktorú nájdeš v stavebnici LEGO 71741, je exkluzívny zlatý Wu Legacy. Táto figúrka bola vytvorená špeciálne na počesť desiateho výročia Ninjago a nájdete ju len v tejto sade. Povinná výbava pre skutočných fanúšikov Ninjago.

Nezabudnuteľný darček k narodeninám

Mestské záhrady Ninjago sú dokonalým spôsobom, ako osláviť desiate narodeniny obľúbeného sveta. Množstvo detailov, zábavné minifigúrky a veľkosť sady zodpovedajú veľkosti a pôsobivosti sveta Ninjago.

Ide o pomerne zložitú stavebnicu, preto je na krabici uvedený odporúčaný vek 14+. Tento stavebný projekt je však veľmi vhodný aj pre dospelých alebo fanúšikov Ninjago. Ste pripravení cítiť sa ako skutočný nindža?

  • Veľkolepý trojpodlažný model domu nindžov Záhrady v NINJAGO City (71741) na postavenie, hru alebo vystavenie pri príležitosti 10. výročia sveta NINJAGO.
  • Stavebnica domu ponúka neuveriteľných 19 minifigúrok pre lepšiu hru na postavy. Patria medzi ne mladí Lloyd, Kai, Zane, mestský Cole, mestský Jay, mestská Nya, Wu (zberateľská verzia), Misako, Ronin, Hai, Cece, Mei a Tito.
  • Model je nabitý miestnosťami vrátane zmrzlinárne, Chenovej reštaurácie s rezancami, kontrolnej miestnosti nindžov a múzea. Všetko to dopĺňajú doplnky a detaily inšpirované bohatou históriou nindžov.
  • Každé z troch podlaží modelu sa dá odobrať pre jednoduchú hru. K dispozícii je tiež rebrík v zadnej časti, ktorý možno vytiahnuť a spustiť.
  • Táto 5 685-dielna nindžovská stavebnica je skvelým narodeninovým darčekom pre zapáleného fanúšika série NINJAGO alebo LEGO kociek a môže rodiča a dieťa pri spoločnom stavaní zblížiť.
  • Dom nindžov meria viac ako 73 cm na výšku, 44 cm na dĺžku a 33 cm na šírku. Po vystavení teda určite ohúri každého.
  • Obsahuje zberateľskú zlatú minifigúrku Wua pri príležitosti osláv 10. výročia hračiek série LEGO NINJAGO.
  • LEGO NINJAGO má úžasnú kolekciu skvelých hračiek na hru alebo vystavenie vrátane robotov, drakov, áut a lodí.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z tých najkvalitnejších materiálov, aby ich bolo možné opakovane dobre oddeliť. Nepotrebujete na to schopnosti nindžov!
  • LEGO kocky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné normy na svete, vďaka čomu sú deti s LEGO stavebnicami v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..