Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Imperiálny hviezdny ničiteľ 75252

Aj ty me ma najdokonalejieho Hviezdneho niitea Impria!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Imperiálny hviezdny ničiteľ
SKU 75252
EAN 5702016371116
Kusy 4784
Séria LEGO Star Wars
Vek 16+ vek
Cena LEGO 489,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Zostav si a vystav ikonu Galaktického impéria – Devastátora. Model Hviezdneho ničiteľa Impéria (75252) zo zberateľskej série Ultimate Collector Series obsahuje viac ako 4700 LEGO dielikov. Zachytáva všetky autentické detaily hviezdnej lode tak, ako ich môžeme vidieť v otváracej scéne filmu Star Wars: Nová nádej. Sú tam otočné zbrane, naklápací radarový tanier, obrovské výfuky motora, podrobne prepracovaný povrch a samozrejme zostaviteľný zmenšený model hviezdnej lode Rebelov Tantive IV, ktorú môžeš naháňať. Súprava zo zberateľskej série UCS na motívy galaktickej občianskej vojny tiež obsahuje stojan s informačnou tabuľkou a 2 minifigúrkami Impéria. Vďaka tomu všetkému je skvelým zberateľským kúskom v edícii LEGO Star Wars pre náročných fanúšikov.

  • Obsahuje minifigúrky dôstojníka a členov posádky Impéria.
  • Model Hviezdneho ničiteľa – Devastátora obsahuje otočné zbrane, naklápací radarový tanier, obrovské výfuky motora a podrobne prepracovaný povrch.
  • Pre väčšiu autenticitu spojenú s filmom Star Wars: Nová nádej obsahuje tiež pripojiteľnú zostaviteľnú zmenšenú verziu hviezdnej lode Tantive IV .
  • Súčasťou je stojan s informačnou tabuľkou, ktorá umocňuje dokonalý výsledný efekt tohto výstavného kusu.
  • Obsahuje tiež 2 zbrane – blasterové pištole.
  • Táto súprava zo zberateľskej série Ultimate Collector Series má 4 784 dielikov.
  • Nadchni sa pre nezabudnuteľné momenty so Star Wars: Nová nádej.
  • Skvelý zberateľský model LEGO Star Wars pre fanúšikov ságy Star Wars.
  • Model zo zberateľskej série UCS na stojane meria vyše 44 cm na výšku, 110 cm na dĺžku a 66 cm na šírku. Bez stojana meria na výšku vyše 37 cm.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..