Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75314 Útočná loď Vadnej várky

Stavebnica útočnej lode na plnenie misií s tímom klonov Bad Batch

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Útočná loď Vadnej várky
SKU 75314
Kusy 969
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 103,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti sa s touto detailnou útočnou loďou (75314) postavenou z LEGO® kociek môžu zhostiť roly klonov z tímu Bad Batch, pripomenúť si scény zo seriálu Star Wars: The Bad Batch a vymýšľať si vlastné jedinečné príbehy.
  • Súčasťou je 5 nových LEGO® minifigúrok klonov z tímu Bad Batch pre august 2021: Tech, Echo, Hunter, Wrecker a Crosshair s rôznymi zbraňami a modelom Techovho batohu, ako aj LEGO minifigúrka dobíjacieho droida.
  • Model lode má nastaviteľné krídla pre pristávací/letový režim, 2 pružinové vystreľovače a zadný výstupok, po zložení ktorého sa ľahko dostanete k dvojitej kabíne pre LEGO® minifigúrky a ku kajute plnej detailov.
  • V kajute je priestor pre 2 minifigúrky a sklad zbraní. Súčasťou setu je aj speeder s 2 vystreľovačmi a ďalší speeder s držiakom na blaster pre staviteľov, ktorí si chcú rozšíriť herné možnosti.
  • Táto stavebnica sa dokonale hodí na zábavné každodenné hry osamote alebo s kamarátmi a je tým najlepším možným darčekom na narodeniny, na sviatky alebo ako špeciálna odmena pre tvorivé deti vo veku od 9 rokov.
  • Útočná loď tímu Bad Batch meria so zloženými krídlami vyše 20 cm na výšku, 25 cm na dĺžku a 13 cm na šírku a ak sa s ňou práve nebudete hrať, stane sa z nej krásny výstavný kúsok.
  • Premýšľate, že tento 969-dielikový set kúpite fanúšikovi filmov a seriálov Star Wars™, ktorý LEGO® stavebnice ešte neskladal? Nemajte obavy. Súčasťou je jednoduchý návod, takže stavať možno naozaj s istotou.
  • V sérii LEGO® Star Wars™ nájdete stavebnice, ktoré nadchnú každého bez ohľadu na vek, či už chce napodobniť pamätné scény z filmov, predviesť vlastné príbehy alebo jednoducho stavať pôsobivé modely.
  • LEGO® dieliky spĺňajú náročné normy v hračkárskom odvetví, vďaka čomu sú vždy kompatibilné a pevne sa spájajú do odolných modelov.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a dôkladne analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..