Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Útočná loď Vadnej várky 75314

Stavebnica tonej lode na plnenie misi s tmom klonov Bad Batch

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Útočná loď Vadnej várky
SKU 75314
EAN 5702016914436
Kusy 969
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 69,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

S týmto najnovším prírastkom LEGO Star Wars sa môžu zabaviť starí aj noví fanúšikovia Star Wars. Raketoplán LEGO Bad Batch z filmu Star Wars: The Bad Batch je pôsobivý útočný raketoplán z 969 kociek. Dizajn je veľmi detailný a umožňuje vám skutočne preniknúť do sveta klonov Bad Batch.

Vozidlo obsahuje nastaviteľné krídla, pružinové zbrane a niekoľko rýchlych kolies. Okrem toho LEGO 75314 obsahuje päť minifigúrok klonov Bad Batch a figúrku Gonk Droida. Táto sada je fantastickým doplnkom každej zbierky Star Wars alebo skvelým prvým začiatkom novej zbierky.

Pre deti a dospelých

Stavebnica LEGO Bad Batch Shuttle je navrhnutá ako ideálna sada pre každého, kto má už 9 rokov. Súprava sa dodáva s jasným návodom na stavanie, takže zostavenie útočného raketoplánu je jednoduché aj pre ľudí bez skúseností so stavebnicami LEGO. Vďaka tomu je stavebnica LEGO 75314 ideálnym darčekom pre každého fanúšika Star Wars alebo LEGO.

Príbehy z filmu Star Wars: Zlá partia si môžete podrobne prehrať alebo si vymyslieť vlastné príbehy s týmito vzrušujúcimi postavami a neobyčajným raketoplánom. A keď sa s ňou chvíľu nehráte, raketoplán s výškou približne 20 cm, dĺžkou 25 cm a šírkou 13 cm vyzerá vo vašej izbe skvele.

Rozšírenie sveta LEGO Star Wars

Spoločnosť LEGO vytvára stavebnice inšpirované svetom Star Wars od roku 1999. Z kociek LEGO si už môžete postaviť napríklad imperiálny raketoplán, helmu Dartha Vadera, Millennium Falcon a Yodu. A to je len malý výber z radu LEGO Star Wars.

Keďže je táto sada zostaviteľná už od 9 rokov, určite sa stane hitom medzi fanúšikmi Star Wars a LEGO všetkých vekových kategórií. Pre rodiča je tiež veľkou zábavou zostavovať súpravu spolu s dieťaťom. A potom môžete stráviť hodiny využívaním mnohých možností, ktoré táto sada LEGO prináša.

  • Deti sa s touto detailnou útočnou loďou (75314) postavenou z LEGO kociek môžu zhostiť roly klonov z tímu Bad Batch, pripomenúť si scény zo seriálu Star Wars: The Bad Batch a vymýšľať si vlastné jedinečné príbehy.
  • Súčasťou je 5 nových LEGO minifigúrok klonov z tímu Bad Batch pre august 2021: Tech, Echo, Hunter, Wrecker a Crosshair s rôznymi zbraňami a modelom Techovho batohu, ako aj LEGO minifigúrka dobíjacieho droida.
  • Model lode má nastaviteľné krídla pre pristávací/letový režim, 2 pružinové vystreľovače a zadný výstupok, po zložení ktorého sa ľahko dostanete k dvojitej kabíne pre LEGO minifigúrky a ku kajute plnej detailov.
  • V kajute je priestor pre 2 minifigúrky a sklad zbraní. Súčasťou setu je aj speeder s 2 vystreľovačmi a ďalší speeder s držiakom na blaster pre staviteľov, ktorí si chcú rozšíriť herné možnosti.
  • Táto stavebnica sa dokonale hodí na zábavné každodenné hry osamote alebo s kamarátmi a je tým najlepším možným darčekom na narodeniny, na sviatky alebo ako špeciálna odmena pre tvorivé deti vo veku od 9 rokov.
  • Útočná loď tímu Bad Batch meria so zloženými krídlami vyše 20 cm na výšku, 25 cm na dĺžku a 13 cm na šírku a ak sa s ňou práve nebudete hrať, stane sa z nej krásny výstavný kúsok.
  • Premýšľate, že tento 969-dielikový set kúpite fanúšikovi filmov a seriálov Star Wars, ktorý LEGO stavebnice ešte neskladal? Nemajte obavy. Súčasťou je jednoduchý návod, takže stavať možno naozaj s istotou.
  • V sérii LEGO Star Wars nájdete stavebnice, ktoré nadchnú každého bez ohľadu na vek, či už chce napodobniť pamätné scény z filmov, predviesť vlastné príbehy alebo jednoducho stavať pôsobivé modely.
  • LEGO dieliky spĺňajú náročné normy v hračkárskom odvetví, vďaka čomu sú vždy kompatibilné a pevne sa spájajú do odolných modelov.
  • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a dôkladne analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..