Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75271 Pozemný spíder Luka Skywalkera

Kultový pozemný spídr X-34 Luka Skywalkera pre akciu v svete LEGO Star Wars!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Pozemný spíder Luka Skywalkera
SKU 75271
EAN 5702016617177
Kusy 236
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Vŕŕŕ! Nechajte malého Jediho vžiť sa do kože Luka Skywalkera riadiaceho tento landspeeder X-34 z filmov Star Wars™ (75271), novinku na január 2020, so skvelými detailmi vrátane kufra pre jeho makroďalekohľad a úchytu pre jeho blasterovú pušku.
  • Táto obľúbená stavebnica obsahuje tri minifigúrky: slávneho Luka Skywalkera z filmov Star Wars™ (s látkovým pončom – novinka na január 2020), droida C-3PO a ozbrojeného Jawu v jeho zostaviteľnej jaskyni na bojovú hru.
  • Fanúšikovia môžu zopakovať akciu z filmu Star Wars: Nová nádej vďaka tomuto detailnému vozidlu zo sveta Star Wars™. Stavebnica navyše obsahuje množstvo LEGO® kociek, ktoré podporia nekonečné tvorivé stavanie a hru.
  • Táto stavebnica pre deti zo série Star Wars™ s 236 dielikmi ponúka zábavu pri stavaní. Je skvelým darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku od 7 rokov, alebo nostalgickým prekvapením pre každého fanúšika filmu Star Wars: Nová nádej.
  • Lukov pozemný spíder s rozmermi viac než 5 cm na výšku, 20 cm na dĺžku a 11 cm na šírku je dostatočne malý, aby sa zmestil do batoha spolu so stavebnicou jaskyne a minifigúrkami zo sveta Star Wars™. Bude tak pripravený na hru prakticky kdekoľvek!
  • Táto zberateľská stavebnica série LEGO® Star Wars™ pozostáva výhradne z LEGO kociek a poháňa ju detská tvorivosť (nie sú potrebné batérie). Dobrodružná hra sa tak nikdy neskončí.
  • Zmeňte stavanie na zábavu pre deti pomocou intuitívneho návodu Instructions PLUS, ktorý nájdete v aplikácii LEGO® Life. Aj menší stavitelia dokážu model zo sveta Star Wars™ všelijako zobrazovať popri stavaní jeho skutočnej verzie.
  • Stavebnice zo série LEGO® Star Wars™ otvárajú bohatú galaxiu stavania a dobrodružnej hry na postavy pre deti (a dospelých fanúšikov). Môžu tak vdychovať život scénam z tejto filmovej ságy alebo vytvárať vlastné, jedinečné dobrodružstvá.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO® dielikov nepotrebujete Silu! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistila ich konzistentnosť a dokonalé a ľahké spájanie.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie normy u nás na planéte Zem (a tiež v galaxiách veľmi, veľmi ďaleko!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..