Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO AAT 75283

Stavebnica tanku zo serilu Vojny klonov LEGO Star Wars: AAT na akn bojov hry

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO AAT
SKU 75283
EAN 5702016617276
Kusy 286
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

S touto stavebnicou inšpirovanou seriálom Vojny klonov LEGO Star Wars: 75283 AAT si deti užijú hodiny akčných bojov. Tank AAT je vybavený množstvom realistických prvkov, ktoré podnecujú k zábave či tvorivým hrám, vrátane poklopov s priestorom pre bojových droidov, LEGO minifigúrok, 2 pružinových vystreľovačov a veže so zdvižným kanónom.

501. légia proti bojovým droidom!
Súčasťou tejto akčnej súpravy sú dve minifigúrky zo série LEGO Star Wars, Ahsoka Tano a Ahsokovej klonový vojak, bojový droid riadiaci tank AAT a LEGO figúrky bojových drojov, ako aj rôzne zbrane, s ktorými sa možno zahrať na akčné príbehy. Úžasný darček, ktorý poteší každého zberateľa série LEGO Star Wars. Vhodný na samostatnú i skupinovú hru.

Akcia zo sveta filmov Star Wars v štýle LEGO kociek!
Skupina LEGO vytvára stavebnice ikonických bombardérov, vozidiel, miest a postáv z filmu Star Wars už od roku 1999. Vznikla tak nesmierne úspešná séria s fantastickou škálou stavebníc, ktoré nadchnú fanúšikov v každom veku.

 • Zahrajte sa na napínavé boje 501. légie proti bojovým droidom zo seriálu Star Wars: Vojny klonov s touto úžasnou LEGO stavebnicou tanku AAT (75283) pre deti.
 • Súčasťou tejto súpravy sú dve minifigúrky zo série LEGO Star Wars, Ahsoka Tano a Ahsokovej klonový vojak, bojový droid riadiaci tank AAT a LEGO figúrky bojových droidov, ako aj štýlové zbrane vrátane 2 svetelných mečov, s ktorými sa možno zahrať na akčné príbehy.
 • Stavebnica tanku AAT má množstvo štýlových funkcií na akčné boje vrátane pružinových vystreľovačov, otočných delových veží a zdvíhajúceho sa kanóna. Na delových vežiach sa nachádza predný otvor a poklop, cez ktorý možno dnu umiestniť bojové droidy.
 • Táto 286-dielna stavebnica predstavuje skvelý darček na Vianoce a ponúka zábavu a napĺňajúcu staviteľskú výzvu pre chlapcov a dievčatá od 7 rokov. Pre ešte viac tvorivej zábavy ju možno jednoducho skombinovať s inými súpravami zo série LEGO Star Wars.
 • Stavebnica tanku AAT meria vyše 12 cm na výšku, 21 cm na dĺžku a 14 cm na šírku. Fanúšikovia môžu tento stroj ovládať aj vo videohre LEGO Star Wars: The Skywalker Saga a užiť si ešte viac tvorivej zábavy.
 • Stavebnicu poháňa detské tvorivé myslenie, takže nie sú potrebné žiadne batérie. Či už sa hráte sami alebo s rodinou a kamarátmi, galaktické dobrodružstvá sa nikdy nekončia!
 • Hľadáte tú najlepšiu stavebnicu pre dieťa, ktoré je nováčikom vo svete LEGO súprav?
 • Súčasťou tejto súpravy inšpirovanej seriálom Star Wars: Vojny klonov je jednoduchý tlačený návod, vďaka ktorému zvládnete stavebnicu postaviť sami… a cítiť sa ako skutočný Jedi!
 • Stavebnice pre deti (a dospelých fanúšikov) zo série LEGO Star Wars sú dokonalou voľbou na stavanie, vystavenie a vytváranie scén z nezabudnuteľnej ságy Star Wars, ako aj na vytváranie vlastných, jedinečných príbehov.
 • Už od roku 1958 LEGO kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, vďaka čomu sú konzistentné a vždy sa dokonale ľahko skladajú a rozpájajú. Nie je potrebné použiť na ne Silu!
 • LEGO kocky a dieliky testujeme všetkými možnými spôsobmi. Chceme vás tak uistiť, že táto LEGO Star Wars stavebnica AAT spĺňa tie najvyššie normy u nás na planéte Zem (a tiež v ďalekých galaxiách!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..