Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Stíhačka X-wing Poea Damerona 75273

Ohromujca sthaka X-wing zo srie LEGO Star Wars preduren na boje a vystavenie!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stíhačka X-wing Poea Damerona
SKU 75273
EAN 5702016617191
Kusy 761
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 109,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Doprajte svojmu dieťaťu pocit, aké to je byť hrdinom Odporu Poeom Dameronom vďaka tejto stíhačke X-wing (75273). Fanúšikovia si zamilujú tento elegantný kúsok (novinka od januára 2020). Presne takú stíhačku môžete vidieť vo filme Star Wars: Vzostup Skywalkera. Stavebnica obsahuje kopec funkcií, ktoré inšpirujú hru: nastaviteľné krídla na voľný let a útok, funkcie streľby, zaťahovateľný podvozok na pristávanie a iné.

Boje Odporu proti Prvému rádu!
Súčasťou tejto skvelej vesmírnej stíhačky sútri minifigúrky (Poe Dameron, rytier z Renu a Jannah) so zbraňami a zabudnúť sa nesmie ani na droida R2-D2. To všetko priam nabáda na herné súboje Odporu a Prvého rádu. Táto stavebnica je úžasným nápadom na darček pre každého malého fanúšika Star Wars. Hodí sa na samostatnú alebo skupinovú hru a navyše k nej môžete pridať sithskú stíhačku TIE (75272) pre ešte viac akcie.

Akcia zo sveta filmov Star Wars v štýle LEGO kociek!
Už od roku 1999 spoločnosť LEGO Group vytvára z kociek verzie legendárnych vesmírnych stíhačiek, vozidiel, miest a postáv sveta Star Wars. Vznikla tak nesmierne úspešná séria s fantastickou škálou stavebníc, ktoré nadchnú fanúšikov v každom veku. Pridajte sa k zábave aj vy!

  • Deti sa môžu hrať na hrdinu Odporu Poea Damerona a vzlietnuť do boja s touto novou verziou (január 2020) klasickej LEGO Star Wars stíhačky X-wing (75273) z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera.
  • Množstvo funkcií poskytujúcich inšpiráciu na hru vrátane otváracieho kokpitu pre minifigúrku, priestoru pre droida R2-D2, nastaviteľných krídel pre voľný let a boj, vystreľovačov a pružinových rakiet a zaťahovateľného podvozku na pristávanie.
  • Stavebnica obsahuje LEGO droida R2-D2 a tri minifigúrky postáv z filmov Star Wars (Poea Damerona, rytiera z Renu a Jannah) s novými funkciami (január 2020), blasterovými pištoľami, kušou a inými zbraňami na boj.
  • Táto stavebnica zo série LEGO Star Wars so 761 dielikmi predstavuje skvelý darček a ponúka zábavu a odmeňujúcu staviteľskú výzvu pre chlapcov a dievčatá od deviatich rokov. Pridajte k nej sithskú stíhačku TIE (75273) a pustite sa do úžasných bitiek Prvého rádu proti Odporu.
  • Stavebnica stíhačky X-wing meria viac než 8 cm na výšku,37 cm na dĺžku a 32 cm na šírku. Vďaka tomu všade upúta zrak všetkých vašich priateľov, keď práve nebude v akcii na misiách Odporu.
  • Túto zberateľskú LEGO stavebnicu stíhačky X-wing poháňa detské myslenie bez hraníc. Keďže nepotrebuje batérie, akčné dobrodružstvá s ňou sa nikdy nekončia!
  • Sú LEGO stavebnice pre vaše dieťa novinka? Žiadny problém. Táto stavebnica stíhačky X-wing obsahuje jednoduchý tlačený návod. Stačí teda otvoriť balenie a ihneď sa pustiť do stavania. Vaše dieťa sa pritom bude cítiť ako skutočný Jedi!
  • Stavebnice pre deti (a dospelých fanúšikov) zo série LEGO Star Wars sú dokonalou voľbou na stavanie, vystavenie a vytváranie scén z nezabudnuteľnej ságy Star Wars, ako aj na vytváranie vlastných, jedinečných príbehov.
  • Už od roku 1958 LEGO kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, vďaka čomu sú konzistentné a vždy sa dokonale ľahko skladajú a rozpájajú. Nie je potrebné použiť na ne Silu!
  • LEGO kocky a dieliky testujeme takmer všetkými možnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie normy u nás na planéte Zem (a tiež v galaxiách veľmi, veľmi ďaleko!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..