Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75273 Stíhačka X-wing Poea Damerona

Ohromujúca stíhačka X-wing zo série LEGO Star Wars predurčená na boje a vystavenie!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stíhačka X-wing Poea Damerona
SKU 75273
Kusy 761
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 109,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti sa môžu hrať na hrdinu Odporu Poea Damerona a vzlietnuť do boja s touto novou verziou (január 2020) klasickej LEGO® Star Wars™ stíhačky X-wing (75273) z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera.
  • Množstvo funkcií poskytujúcich inšpiráciu na hru vrátane otváracieho kokpitu pre minifigúrku, priestoru pre droida R2-D2, nastaviteľných krídel pre voľný let a boj, vystreľovačov a pružinových rakiet a zaťahovateľného podvozku na pristávanie.
  • Stavebnica obsahuje LEGO® droida R2-D2 a tri minifigúrky postáv z filmov Star Wars™ (Poea Damerona, rytiera z Renu a Jannah) s novými funkciami (január 2020), blasterovými pištoľami, kušou a inými zbraňami na boj.
  • Táto stavebnica zo série LEGO® Star Wars™ so 761 dielikmi predstavuje skvelý darček a ponúka zábavu a odmeňujúcu staviteľskú výzvu pre chlapcov a dievčatá od deviatich rokov. Pridajte k nej sithskú stíhačku TIE (75273) a pustite sa do úžasných bitiek Prvého rádu proti Odporu.
  • Stavebnica stíhačky X-wing meria viac než 8 cm na výšku,37 cm na dĺžku a 32 cm na šírku. Vďaka tomu všade upúta zrak všetkých vašich priateľov, keď práve nebude v akcii na misiách Odporu.
  • Túto zberateľskú LEGO® stavebnicu stíhačky X-wing poháňa detské myslenie bez hraníc. Keďže nepotrebuje batérie, akčné dobrodružstvá s ňou sa nikdy nekončia!
  • Sú LEGO® stavebnice pre vaše dieťa novinka? Žiadny problém. Táto stavebnica stíhačky X-wing obsahuje jednoduchý tlačený návod. Stačí teda otvoriť balenie a ihneď sa pustiť do stavania. Vaše dieťa sa pritom bude cítiť ako skutočný Jedi!
  • Stavebnice pre deti (a dospelých fanúšikov) zo série LEGO® Star Wars™ sú dokonalou voľbou na stavanie, vystavenie a vytváranie scén z nezabudnuteľnej ságy Star Wars, ako aj na vytváranie vlastných, jedinečných príbehov.
  • Už od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, vďaka čomu sú konzistentné a vždy sa dokonale ľahko skladajú a rozpájajú. Nie je potrebné použiť na ne Silu!
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme takmer všetkými možnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie normy u nás na planéte Zem (a tiež v galaxiách veľmi, veľmi ďaleko!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..