Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75290 Kantína Mos Eisley

Postavte a vystavte na obdiv svoju vlastnú kantínu Mos Eisley!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kantína Mos Eisley
SKU 75290
Kusy 3187
Séria LEGO Star Wars
Vek 18+ vek
Cena LEGO 349,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Ponorte sa do náročnejšieho stavania a potom napodobňujte klasické scény z filmu Star Wars: Nová nádej s týmto detailne prepracovaným výstavným modelom LEGO® Star Wars™ Kantína Mos Eisley (75290) zo série pre majstrov staviteľov.
  • Táto stavebnica obsahuje 21 LEGO® minifigúrok vrátane Chewbaccu, Obi-Wan Kenobiho, Ponda Babu, Garindana a Labriu. Spolu s LEGO figúrkami droida R2-D2 a Dewbacka sa vám podarí vniesť do hostinca na planéte Tatooine život.
  • Kantína má odnímateľnú strechu, vďaka čomu sa môžete ľahko dostať k jej rôznym častiam, takže si môžete prezrieť množstvo autentických detailov a predvádzať príbehy s hrdinami a radom podvodníkov, lovcov ľudí a cudzincov z iných planét.
  • Táto stavebnicová súprava zo série Star Wars™ s 3 187 dielikmi je skvelou možnosťou, ako sa zbaviť stresu. Skvelo sa hodí ako úžasná odmena pre vás samých aj ako špeciálny narodeninový alebo vianočný darček pre fanúšikov ságy Star Wars alebo milovníkov tvorivých projektov vo vašom okolí.
  • Zostaviteľný model kantíny Mos Eisley meria otvorený vyše 19 cm na výšku, 52 cm na šírku a 58 cm do hĺbky. Spolu s pripojiteľnými budovami a 2 pozemnými speedermi je to úžasný výstavný kúsok.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie – táto súprava prináša zážitok zo samotného stavania LEGO® kociek a vyžaduje si praktický a dôkladný prístup. Dajte si teda zaslúženú prestávku a potom si užívajte napodobňovanie kultového miesta zo ságy Star Wars™.
  • Obsahuje jednoduchý návod, aby aj nováčikovia vo svete LEGO® stavebníc dokázali stavať s istotou, a tiež ilustrovanú brožúrku o súprave, jej dizajnérovi a príbehoch zo ságy Star Wars™, z ktorých vychádza.
  • Táto súprava pre dospelých je súčasťou kolekcie inšpiratívnych LEGO® stavebníc, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre vás, milovníkov tvorivých projektov, ktorí sa rozhliadate po novom zábavnom a tvorivom projekte na vlastnoručné stavanie.
  • Už od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko spájajú a rozpájajú. Nepotrebujete žiadnu Silu!
  • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica zo série Star Wars™ spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na planéte Zem (a tiež v každej galaxii!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..