Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75278 D-O

Cool zberateľský droid D-O a minifigúrka na vystavenie!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO D-O
SKU 75278
EAN 5702016617238
Kusy 519
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 79,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Fanúšikovia môžu postaviť svoj vlastný zberateľský model roztomilého droida D-O (75278) z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera, ktorý reprodukuje autentické detaily v LEGO® štýle. Výsledkom je fantastický kúsok na stavanie a vystavenie.
  • Model má nastaviteľné antény a jeho hlava sa nakláňa a otáča o 360 stupňov, presne ako v prípade postavy z filmu Star Wars™. Jeho súčasťou je zabudovaný stojan a informačný štítok, ako aj minifigúrka D-O. To všetko poteší zberateľov.
  • Tento droid D-O je súčasťou fantastického radu noviniek na marec 2020. Medzi tieto stavebnicové modely série LEGO® Star Wars™ na vystavenie patrí Prilba stormtroopera (75276) a Prilba Bobu Fetta (75277).
  • Táto skvelá, 519-dielna stavebnica droida zo série LEGO® Star Wars™ prináša skvelú zábavu pre tvorivých fanúšikov ságy Star Wars vo veku od desiatich rokov a poslúži ako ideálny darček na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť.
  • Zostaviteľný droid D-O meria viac než 27 cm na výšku, 10 cm na šírku a 16 cm do hĺbky. Vďaka tomu nezaberie veľa miesta, na priateľov však urobí obrovský dojem pri vystavení doma alebo v kancelárii.
  • Táto cool stavebnica bez batérií prináša zážitok zo stavania na odbúranie stresu. Takže si doprajte voľno a vychutnajte si stavbu fantastického stavebnicového modelu postavy zo ságy Star Wars™ na vystavenie, či už samostatne, alebo v kruhu rodiny či priateľov.
  • Uvažujete o kúpe tohto modelu droida D-O pre fanúšika filmov Star Wars™, ktorý zatiaľ ešte neskúsil LEGO® stavebnice? Bez obáv. Dodáva sa s jasným, podrobným návodom, takže sa obdarovaná osoba bude môcť pustiť do tejto staviteľskej výzvy so sebavedomím Jediho.
  • Stavebnice série LEGO® Star Wars™ sú skvelou voľbou pre fanúšikov v každom veku na stavanie, vystavenie a tvorbu veľkolepých scén zo ságy Star Wars, ako aj na tvorbu vlastných vzrušujúcich príbehov. Séria obsahuje niečo pre každého!
  • Už od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, vďaka čomu sa dokonale pevne spájajú a ľahkorozpájajú. Nie je potrebné použiť na ne Silu!
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme takmer všetkými možnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že táto stavebnica droida D-O zo série Star Wars spĺňa tie najprísnejšie normy bezpečnosti na planéte Zem (a tiež v každej galaxii, do ktorej sa vydáte!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..