Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75281 Anakinova jediská stíhačka

Ikonická jediská stíhačka Anakina Skywalkera pre akčné súboje

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Anakinova jediská stíhačka
SKU 75281
EAN 5702016617252
Kusy 248
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 32,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti si zamilujú hru na Anakina Skywalkera riadiaceho model jediskej stíhačky (75281) z LEGO® kociek, ikonického vozidla z filmu Star Wars: Pomsta Sithov a seriálu Star Wars: Vojny klonov.
  • Táto LEGO® Star Wars™ stavebnica obsahuje LEGO minifigúrku Anakina Skywalkera a LEGO figúrku droida R2-D2 pre množstvo akčnej zábavy. Anakina možno usadiť do kokpitu jediskej stíhačky a R2-D2 za na krídlo.
  • Stavebnica jediskej stíhačky má nový dizajn (novinka augusta 2020), 2 pružinové vystreľovače prehry na súboje a klapky krídel na vysokorýchlostné útoky. Anakinov svetelný meč a zásoba munície pod krídlom.
  • Táto 248-dielna stavebnica je skvelá na samostatnú i skupinovú hru a možno ju jednoducho skombinovať s ďalšími LEGO® Star Wars™ súpravami. Rovnako predstavuje ideálny darček na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho prekvapenie pre deti staršie ako 7 rokov.
  • Anakinova jediská stíhačka meria vyše 6 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 17 cm na šírku. Pre ešte viac tvorivej zábavy si môžu fanúšikovia v stíhačke zalietať aj vo videohre LEGO® Star Wars: The Skywalker Saga.
  • Táto stavebnica zo série LEGO® Star Wars: Vojny klonov je vyrobená výhradne z LEGO kociek a poháňa ju len detská tvorivosť – batérie teda nie sú potrebné. Galaktické akčné dobrodružstvo sa tak nikdy nekončí!
  • Sú LEGO® stavebnice pre vaše dieťa novinka? Žiadny problém. Súčasťou tejto stavebnice Star Wars™ je podrobný ilustrovaný návod, aby zvládlo postaviť model s istotou… a cítiť sa pri tom ako Jedi!
  • Stavebnice zo série LEGO® Star Wars™ otvárajú bohatú galaxiu stavania a dobrodružnej hry na postavy pre deti (a dospelých fanúšikov). Môžu tak vdýchnuť život scénam z tejto filmovej ságy alebo vytvárať vlastné tvorivé dobrodružstvá.
  • Na spájanie LEGO® kociek tejto súpravy s Anakin Skywalkerom nepotrebujete Silu! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistila ich konzistentnosť a dokonalé a ľahké spájanie.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, aanalyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie normy u nás na planéte Zem (a tiež v ďalekých galaxiách!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..