Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75288 AT-AT

Kultový chodiaci stroj AT-AT zo série LEGO Star Wars do akcie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO AT-AT
SKU 75288
Kusy 1267
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 169,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Fanúšikovia klasickej trilógie Star Wars™ a videohry LEGO® Star Wars: The Skywalker Saga si zamilujú akčné boje na planéte Hoth s touto detailne spracovanou polohovateľnou LEGO verziou ikonického chodiaceho stroja AT-AT (75288).
  • Táto zábavná tvorivá stavebnica pre deti obsahuje 6 LEGO® Star Wars™ minifigúriek vrátane Luka Skywalkera, generála Veersa, 2 chodcov AT-AT a 2 snowtrooperov, pričom každá z nich je vyzbrojená a pripravená na boje Impéria proti aliancii Povstalcov.
  • Stroj AT-AT je vybavený kokpitom pre 3 LEGO® minifigúrky, vyklápateľnými panelmi, pružinovými vystreľovačmi, motorkou, navijakom a má aj spodný poklop, do ktorého môže Luke hodiť tepelný odpaľovač. Deti si tak môžu užiť realistické tvorivé hry.
  • Táto 1 267-dielna stavebnica je úžasným darčekom na narodeniny či Vianoce, prípadne poslúži aj ako odmena pre chlapcov a dievčatá vo veku nad 10 rokov. Tešiť sa môžu na napĺňajúcu stavebnú výzvu a hodiny zábavy či už v samostatnej hre, alebo s kamarátmi.
  • Chodiaci stroj AT-AT meria vyše 34 cm na výšku, 38 cm na dĺžku a 15 cm na šírku. Fanúšikovia si v ňom môžu zajazdiť aj vo videohre LEGO® Star Wars: The Skywalker Saga.
  • Na túto stavebnicu chodiaceho stroja AT-AT z filmu Star Wars™ nie sú potrebné žiadne batérie. Pozostáva výhradne z LEGO® kociek a poháňa ju detská fantázia. Na fanúšikov tak čakajú neobmedzené galaktické dobrodružstvá a tvorivá zábava.
  • Uvažujete o kúpe tejto úžasnej stavebnice pre fanúšika filmov Star Wars™, ktorý zatiaľ ešte neskúsil LEGO® stavebnice? Bez obáv. Dodáva sa s podrobným návodom, takže sa obdarovaná osoba bude môcť pustiť do tejto zložitej staviteľskej výzvy so sebavedomím.
  • Stavebnice LEGO® Star Wars™ sú skvelou voľbou pre deti i dospelých fanúšikov, ktorá im dáva možnosť postaviť si klasické scénky zo Star Wars ságy a následne plniť misie alebo si ich vystaviť. Séria obsahuje niečo pre každého!
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO® dielikov nepotrebujete použiť Silu! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví.Máte tak istotu, že kocky tejto stavebnice do seba vždy dokonale a bez námahy zapadnú.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica zo série spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti u nás na Zemi (aj v ďalekých galaxiách!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..