Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75295 Mikrostíhačka Millennium Falcon

Zábavná stavebnica stíhačky Millennium Falcon pre deti

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Mikrostíhačka Millennium Falcon
SKU 75295
Kusy 101
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 9,69 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • S touto jednoducho zostaviteľnou LEGO® stavebnicou mikrostíhačky Millennium Falcon z klasickej Star Wars trilógie sa deti môžu vžiť do úlohy rebelského hrdinu vo svojich vlastných príbehoch inšpirovaných Star Wars™ ságou.
  • Mikrostíhačka Millennium Falcon (75295) je vybavená sedadlom pre LEGO® minifigúrku Hana Sola a 2 vystreľovačmi výstupkov, takže zábavné a tvorivé hry sú isté. Han Solo je tiež vyzbrojený blasterovou pištoľou.
  • K tomuto zostaviteľnému setu možno jednoducho pripojiť set AT-AT vs. tauntaun Mikrobojovníci (75298) a objaviť tak ešte viac herným možností.
  • Túto trvácnu 101-dielnu stavebnicu možno ľahko poskladať (aj po tvrdých bojoch) a je tak tým najlepším darčekom na narodeniny, Vianoce či veselá odmena pre tvorivé deti vo veku od 6 rokov.
  • Mikrostíhačka meria vyše 4 cm na výšku, 8 cm na dĺžku a 7 cm na šírku, takže je dokonale kompaktná, aby sa ľahko zmestila do detských batôžkov na cestách.
  • Premýšľate, že tento set kúpite malému fanúšikovi filmov Star Wars™, ktorý LEGO® stavebnice ešte neskladal? Nemajte obavy. Súčasťou je podrobný ilustrovaný návod, takže stavať môže naozaj s istotou.
  • Stavebnice LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) úžasnú príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars, vytvárať vlastné dobrodružstvá a vystavovať zberateľské stavebné hračky.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® komponenty najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť, aby sa vždy konzistentne spájali – a to aj bez použitia Sily!
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..