Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Mikrostíhačka Millennium Falcon 75295

Zbavn stavebnica sthaky Millennium Falcon pre deti

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Mikrostíhačka Millennium Falcon
SKU 75295
EAN 5702016912654
Kusy 101
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 6,64 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Doprajte svojmu dieťaťu nečakanú odmenu v podobe mikrostíhačky Millennium Falcon (75295) zo série LEGO Star Wars. Táto úžasná stavebnica slávnej lode z klasickej trilógie Star Wars má 2 vystreľovače výstupkov a sedadlo pre LEGO minifigúrku. Nechýba ani LEGO minifigúrka Hana Sola s blasterovou pištoľou, s ktorou sa deti vžijú do role rebelského hrdinu na ceste za herným dobrodružstvom.

Stavanie je jednoduché
Tento model z kociek možno jednoducho spojiť so stavebnicou mikrobojovníci AT-AT vs. tauntaun (75298) a užiť si tak ešte viac hernej akcie.

Svet LEGO Star Wars
Už od roku 1999 spoločnosť LEGO Group pretvára legendárne vesmírne lode, vozidlá, miesta a postavy zo sveta filmov Star Wars. Séria LEGO Star Wars sa stala jej najúspešnejším motívom a ponúka širokú škálu stavebníc, ktoré sú dokonalým darčekom pre deti i fanúšikov všetkých vekových kategórií.

  • S touto jednoducho zostaviteľnou LEGO stavebnicou mikrostíhačky Millennium Falcon z klasickej Star Wars trilógie sa deti môžu vžiť do úlohy rebelského hrdinu vo svojich vlastných príbehoch inšpirovaných Star Wars ságou.
  • Mikrostíhačka Millennium Falcon (75295) je vybavená sedadlom pre LEGO minifigúrku Hana Sola a 2 vystreľovačmi výstupkov, takže zábavné a tvorivé hry sú isté. Han Solo je tiež vyzbrojený blasterovou pištoľou.
  • K tomuto zostaviteľnému setu možno jednoducho pripojiť set AT-AT vs. tauntaun Mikrobojovníci (75298) a objaviť tak ešte viac herným možností.
  • Túto trvácnu 101-dielnu stavebnicu možno ľahko poskladať (aj po tvrdých bojoch) a je tak tým najlepším darčekom na narodeniny, Vianoce či veselá odmena pre tvorivé deti vo veku od 6 rokov.
  • Mikrostíhačka meria vyše 4 cm na výšku, 8 cm na dĺžku a 7 cm na šírku, takže je dokonale kompaktná, aby sa ľahko zmestila do detských batôžkov na cestách.
  • Premýšľate, že tento set kúpite malému fanúšikovi filmov Star Wars, ktorý LEGO stavebnice ešte neskladal? Nemajte obavy. Súčasťou je podrobný ilustrovaný návod, takže stavať môže naozaj s istotou.
  • Stavebnice LEGO Star Wars predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) úžasnú príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars, vytvárať vlastné dobrodružstvá a vystavovať zberateľské stavebné hračky.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO komponenty najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť, aby sa vždy konzistentne spájali – a to aj bez použitia Sily!
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..