Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Plyšový Ewok 5007460

Rozkon Ewok na maznanie, hranie a vystavenie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Plyšový Ewok
SKU 5007460
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 36,99 €

Popis produktu

Fanúšikov v každom veku určite nadchne tento úžasne roztomilý plyšový Ewok zo série LEGO Star Wars. Táto zväčšená verzia minifigúrky LEGO z mäkkej látky je prítulným spoločníkom, ktorý inšpiruje malých fanúšikov Star Wars zahrať sa na obľúbené akčné scény s Ewokmi zo zalesneného mesiaca Endor. Zberateľská vypchatá hračka Ewoka má odolnú konštrukciu s rovnými nohami, vďaka ktorým môže stáť aj bez opory a poslúži ako výstavný kúsok, keď sa s ňou práve nehráte.

  • LEGO Star Wars Plyšový Ewok – Rozkošná plyšová hračka v tvare nadrozmernej minifigúrky LEGO Ewoka, s ktorou sa deti môžu maznať a hrať a následne si ju vystaviť
  • Mäkká a prítulná – 100 % polyesterová látka s vyšívanými dekoratívnymi prvkami. Vypchatá polyetylénovými guľôčkami
  • Má odolnú konštrukciu rovné nohy, vďaka ktorým dokáže stáť na rovných povrchoch – Plyšový Ewok meria vyše 25 cm na výšku a je zábavným darčekom pre deti a fanúšikov ságy Star Wars v každom veku

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..