Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Meditačná komora Dartha Vadera 75296

plne prv model meditanej komory Dartha Vadera z LEGO kociek

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Meditačná komora Dartha Vadera
SKU 75296
EAN 5702016974348
Kusy 663
Séria LEGO Star Wars
Vek 18+ vek
Cena LEGO 48,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

„Teraz ste ma sklamali už naposledy, admirál…“ Pri stavbe úplne prvého modelu meditačnej komory Dartha Vadera (75296) z kociek môžete znova zažiť túto dramatickú scénu z filmu Star Wars: Impérium vracia úder. Uvoľnite sa, doprajte si trochu kvalitne stráveného času s touto obohacujúcou stavebnicou a pokochajte sa množstvom autentických detailov. Model komory sa otvára a zatvára presne ako jej predloha a nechýba v nej ani veľká obrazovka, ovládacie panely, otočná sedačka Dartha Vadera a oproti nej aj miesto pre generála Veersa.

Ideálny výstavný kúsok
Súčasťou tejto stavebnice sú aj LEGO minifigúrky Dartha Vadera a generála Veersa. Dekoračná tabuľka dopĺňa celkový dojem z tohto krásneho modelu, ktorý má ideálne rozmery na vystavenie na poličke alebo na stole a bude skvelým dekoratívnym doplnkom doma alebo v práci.

Pôsobivý darček
Tento set špičkovej kvality, ktorý patrí do kolekcie stavebníc zo série LEGO Star Wars pre dospelých, predstavuje zábavný a kreatívny darček pre vás i ďalších fanúšikov sveta Star Wars alebo nadšených LEGO staviteľov vo vašom okolí.

  • Nájdite vnútorný pokoj a pripomeňte si ikonickú scénu z filmu Star Wars: Impérium vracia úder pri stavbe úplne prvého modelu meditačnej komory Dartha Vadera z LEGO (75296) z LEGO kociek.
  • Súčasťou tohto výstavného modelu sú aj dve LEGO Star Wars minifigúrky: Darth Vader a generál Veers s blasterovou pištoľou.
  • Model komory sa otvára a zatvára presne ako jej predloha a nechýba ani otočná sedačka Dartha Vadera, veľká obrazovka, ovládacie panely, výstupok pre generála Veersa a dekoračná tabuľka.
  • Tento set je súčasťou série zberateľských stavebnicových LEGO Star Wars modelov na vystavenie.
  • Tento úžasný 663-dielikový set ponúka obohacujúci zážitok zo stavania a je tým najlepším možným darčekom na narodeniny, na sviatky alebo ako prekvapenie pre každého milovníka série Star Wars, skúseného LEGO staviteľa alebo domáceho majsta.
  • Tento model meria vyše 18 cm na výšku, 16 cm na šírku a 19 cm do hĺbky, takže na jeho vystavenie nepotrebujete veľa miesta, no zato rozhodne pritiahne obdivné pohľady.
  • Kupujete túto stavebnicu pre malého fanúšika série Star Wars, ktorý ešte LEGO kocky nepozná? To nevadí, pretože obsahuje aj jednoduchý návod, vďaka ktorému deti model poskladajú s istotou rytiera Jedi.
  • Tento set pre dospelých zo série LEGO Star Wars je súčasťou kolekcie stavebníc špičkovej kvality, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre náročných milovníkov tvorivých projektov, ktorí hľadajú zábavné a kreatívne formy oddychu.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy v odvetví, vďaka ktorým sa konzistentne a pevne spájajú do odolných modelov. Takto to je už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..