Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Klonoví vojaci z 501. légie 75280

Chodiaci stroj AT-RT a BARC speeder pre akn boje vo svete Star Wars

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Klonoví vojaci z 501. légie
SKU 75280
EAN 5702016617245
Kusy 285
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 19,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Pripravte sa na epický súboj klonových vojakov z 501. légie a bojových droidov armády separatistov. Číhajte na droidov z kokpitu stroja AT-RT pomocou elektroďalekohľadu. Pustite sa do útoku na BARC spíderov a strieľajte z vystreľovačov. Odrazte útok výstrelmi z odpaľovačov bojových droidov. Kto v tomto napínavom LEGO Star Wars dobrodružstve zvíťazí? Je to na vás!

  • Deti sa môžu zahrať na klonových vojakov 501. légie a prežiť vzrušujúcu zábavu inšpirovanú seriálom Star Wars: Vojny klonov – to všetko vďaka akčnej súprave (75280) od LEGO Star Wars, ktorá obsahuje chodiaci stroj AT-RT a BARC spíder.
  • Táto stavebnica od LEGO Star Wars obsahuje 4 LEGO minifigúrky: 3 vojnové klony (novinka roka 2020) a člen posádky tryskáča z 501. légie s jetpackom, ako aj dva bojové droidy vyzbrojené zbraňami.
  • Chodiaci stroj AT-RT vychádza v auguste 2020 v novej farebnej schéme, má polohovateľné nohy, vystreľovač, výstupky na pripojenie odpaľovača a elektroďalekohľad a BARC spíder má zas 2 vystreľovače výstupkov. To všetko je zdrojom tvorivých hier.
  • Táto 285-dielna súprava je ideálnym darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre chlapcov i dievčatá vo veku nad 7 rokov. V týchto 2 vozidlách sa možno povoziť aj vo videohre LEGO Star Wars: The Skywalker Saga.
  • Táto kompaktná a robustná stavebnica chodiaceho stroja AT-RT od LEGO Star Wars meria viac než 17 cm na výšku, 9 cm na dĺžku a 8 cm na šírku. S týmito ideálnymi rozmermi sa hravo zmestí do batoha dieťaťa spolu s BARC speederom, takže bude pripravený na hru kdekoľvek na cestách.
  • Táto úžasná stavebnica pre deti nevyžaduje žiadne batérie. Je vyrobená výhradne z LEGO kociek a poháňa ju detská predstavivosť. Akčná zábava sa tak nikdy nekončí.
  • Uvažujete o kúpe tejto stavebnice zo série Star Wars pre niekoho, kto ešte nepozná LEGO súpravy? Nevadí. Súčasťou je jednoduchý ilustrovaný návod. Stačí otvoriť balenie a pustiť sa do stavania!
  • Stavebnice LEGO Star Wars predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) fantastickú príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars, vytvárať vlastné galaktické dobrodružstvá a vystavovať zberateľské stavebné modely.
  • Už od roku 1958 LEGO kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, takže sú robustné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú. Nie je potrebné použiť na ne Silu!
  • LEGO kocky a dieliky testujeme takmer všetkými možnýmispôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na planéte Zem (a tiež v galaxiách veľmi, veľmi ďaleko!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..