Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Helma Dartha Vadera 75304

Zberatesk vstavn model ikonickej helmy Dartha Vadera

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Helma Dartha Vadera
SKU 75304
Kusy 834
Séria LEGO Star Wars
Vek 18+ vek
Cena LEGO 79,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Zlož poklonu temnému pánovi zo Sithu s touto zberateľskou helmou Dartha Vadera (75304) zo série LEGO Star Wars. Ponor sa do prepracovaného stavania a preži klasické scény zo ságy Star Wars pri skladaní tvaru a hrozivých prvkov slávnej helmy v LEGO štýle.

Vytvorená na vystavenie
Helma Dartha Vadera má neveľké rozmery a dodáva sa s výstavným podstavcom s ceduľkou, ktorý tento úchvatný výstavný kúsok skvele dopĺňa a ako dekorácia zapôsobí doma i v práci. Nenechaj si ujsť ani druhú novinku mája 2021 – výstavný stavebnicový model helmy prieskumného vojaka (75305) zo série LEGO Star Wars.

Výnimočný nápad na darček
Táto prémiová stavebnica je súčasťou kolekcie LEGO Star Wars stavebníc pre dospelých a je nádherným zberateľským darček pre teba, každého fanúšika ságy Star Wars, skúseného LEGO staviteľa či ľudí, ktorí zbožňujú zábavné a tvorivé výzvy.

  • Oddýchni si od každodenného života plného stresu a uži si kvalitne strávený čas pri stavaní hrozivých detailov helmy Dartha Vadera s touto zberateľskou stavebnicou zo série LEGO Star Wars (75304).
  • Stavebnica pretvára slávny tvar helmy Dartha Vadera z LEGO kociek, takže v ľuďoch prebúdza spomienky na klasické scény zo ságy Star Wars. Tento pôsobivý výstavný kúsok navyše dopĺňa výstavný podstavec s ceduľkou.
  • Táto stavebnica patrí do série zberateľských LEGO Star Wars modelov heliem na vystavenie – nenechaj si ujsť ani novinku mája 2021, helmu prieskumného vojaka (75305).
  • Tento 834-dielny set ponúka náročný, no zároveň odmeňujúci zážitok zo stavania a je tak dokonalým darčekom na narodeniny, Vianoce či prekvapením pre fanúšikov ságy Star Wars, skúsených LEGO staviteľov či milovníkov vlastnej tvorby.
  • Tento stavebnicový model helmy Dartha Vadera meria 20 cm na výšku, 15 cm na šírku a 14 cm do hĺbky, takže ako výstavný kúsok nezavadzia, no aj napriek tomu zapôsobí.
  • Kupuješ túto stavebnicu pre veľkého fanúšika Star Wars ságy, ktorý je nováčikom vo svete LEGO stavebníc? Nevadí. Dodáva sa totiž so zrozumiteľným návodom, aby sa do stavania tohto náročného modelu mohol pustiť s istotou rytiera Jediho.
  • Tento LEGO Star Wars set pre dospelých je súčasťou kolekcie prémiových a zábavných stavebníc, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre milovníkov tvorivých projektov, ktorí zbožňujú praktické tvorivé projekty.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO prvky prísne normy v odvetví s cieľom zaistiť, aby sa konzistentne a bezpečne spájali a vytvárali pevné modely.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme na maximum. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú tie najprísnejšie normy na planéte Zem (a tiež v galaxiách veľmi, veľmi ďaleko!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..