Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Build Your Own Adventure 5006812

asn knika pre malch tvorivch fanikov srie LEGO Star Wars

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Build Your Own Adventure
SKU 5006812
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 19,99 €

Popis produktu

Inšpirujte malých fanúšikov série Star Wars a inscenujte vzrušujúce scénky s knižkou LEGO Star Wars Build Your Own Adventure. Táto ilustrovaná 80-stranová knižka je plná nápadov na postavenie parádnych modelov, ktoré si deti môžu vytvoriť z vlastných LEGO kociek. Nechýbajú ani veľkolepé príbehy, ktoré môžu svojimi výtvormi oživiť: od pretekov klzákov na planéte Tatooine až po útek z väzenia na planéte Bespin. Súčasťou je aj LEGO minifigúrka povstaleckého pilota a LEGO kocky na postavenie exkluzívnej hviezdnej stíhačky Y-wing z knižky.

  • Táto ilustrovaná 80-stranová knižka v pevnej väzbe obsahuje viac ako 50 inšpiratívnych nápadov na postavenie modelov zo série Star Wars, ktoré si deti môžu vytvoriť z vlastných LEGO kociek.
  • Parádny darček pre deti od 7 rokov s LEGO minifigúrkou povstaleckého pilota a LEGO kockami na postavenie exkluzívnej hviezdnej stíhačky Y-wing z knižky.
  • Meria vyše 27 cm na dĺžku a 23 cm na šírku. Knižka je napísaná v anglickom jazyku.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..