Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Stíhačka Mandaloriana 75316

Pardna sthaka Mandaloriana na akn hranie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stíhačka Mandaloriana
SKU 75316
EAN 5702016914450
Kusy 544
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 48,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Doprajte deťom tento detailný LEGO model stíhačky Mandaloriana (75316), s ktorým znova zažijú pamätné akčné scény zo seriálu Star Wars: Vojny klonov. Loď obsahuje otváraciu kabínu pre 2 LEGO minifigúrky, 2 projektilové vystreľovače, 2 pružinové vystreľovače a nastaviteľné krídla – otočte ich vertikálne, ak chcete pristáť, alebo ich sklopením a otočením kabíny zaujmite autentickú letovú formáciu.

Veľkolepé dobrodružstvá
V auguste 2021 uvádzame 3 nové LEGO minifigúrky mandaloriánskych bojovníkov: Bo-Katan Kryze, Gar Saxon a mandaloriánsky lojalista, pričom nechýba ani 5 blasterových pištolí a jetpack pre každú minifigúrku, ktoré naštartujú detskú fantáziu. Táto zábavná stavebnica obsahuje podrobné pokyny a predstavuje úžasný darček pre fanúšikov série Star Wars a všetky tvorivé deti.

Galaxia plná zábavy
LEGO Group vytvára stavebnice vesmírnych lodí, vozidiel, miest a postáv zo sveta Star Wars už od roku 1999. LEGO Star Wars je našou najúspešnejšou sériou, plnou úchvatných stavebníc pre fanúšikov v každom veku.

  • Zapálení fanúšikovia seriálu Star Wars: Vojny klonov si určite užijú skladanie a hry s touto mimoriadne detailnou stíhačky Mandaloriana (75316), postavenou z LEGO kociek.
  • Súčasťou sú 3 nové LEGO minifigúrky pre august 2021: Bo-Katan Kryze, Gar Saxon a mandaloriánsky lojalista, všetci s blasterovými pištoľami (spolu ich je 5) a jetpackmi, ktoré inšpirujú k nápaditým hrám.
  • Nechýba ani otváracia kabína pre 2 LEGO minifigúrky, 2 projektilové vystreľovače, 2 pružinové vystreľovače a nastaviteľné krídla: otočte ich vertikálne, ak chcete pristáť, alebo ich sklopením a otočením kabíny zaujmite autentickú letovú formáciu.
  • Táto zábavná akčná stavebnica sa skvele hodí na samostatnú aj skupinovú hru a je úžasným darčekom na narodeniny, na sviatky alebo ako špeciálne prekvapenie pre tvorivé deti vo veku od 9 rokov.
  • Stíhačka Mandaloriana meria vyše 6 cm na výšku, 33 cm na dĺžku a 30 cm na šírku, takže je z nej pôsobivý výstavný kúsok, keď sa s ním práve nevydávate na misie.
  • Premýšľate, že tento 544-dielikový set kúpite fanúšikovi filmov a seriálov Star Wars, ktorý LEGO stavebnice ešte neskladal? Nemajte obavy. Súčasťou je podrobný návod, takže stavať možno naozaj s istotou Jediho.
  • V sérii LEGO Star Wars nájdete stavebnice, ktoré nadchnú každého bez ohľadu na vek, či už chce napodobniť scény zo ságy, predviesť vlastné príbehy alebo jednoducho vystavovať zberateľské modely.
  • LEGO dieliky už od roku 1958 spĺňajú dôsledné kvalitatívne normy v odvetví, aby sa dali jednoducho a pevne spájať.
  • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a dôsledne ich analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..