Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75316 Stíhačka Mandaloriana

Parádna stíhačka Mandaloriana na akčné hranie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stíhačka Mandaloriana
SKU 75316
Kusy 544
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 61,99 €
Dátum vydania 1. augusta 2021
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Zapálení fanúšikovia seriálu Star Wars: Vojny klonov si určite užijú skladanie a hry s touto mimoriadne detailnou stíhačky Mandaloriana (75316), postavenou z LEGO® kociek.
  • Súčasťou sú 3 nové LEGO® minifigúrky pre august 2021: Bo-Katan Kryze, Gar Saxon a mandaloriánsky lojalista, všetci s blasterovými pištoľami (spolu ich je 5) a jetpackmi, ktoré inšpirujú k nápaditým hrám.
  • Nechýba ani otváracia kabína pre 2 LEGO® minifigúrky, 2 projektilové vystreľovače, 2 pružinové vystreľovače a nastaviteľné krídla: otočte ich vertikálne, ak chcete pristáť, alebo ich sklopením a otočením kabíny zaujmite autentickú letovú formáciu.
  • Táto zábavná akčná stavebnica sa skvele hodí na samostatnú aj skupinovú hru a je úžasným darčekom na narodeniny, na sviatky alebo ako špeciálne prekvapenie pre tvorivé deti vo veku od 9 rokov.
  • Stíhačka Mandaloriana meria vyše 6 cm na výšku, 33 cm na dĺžku a 30 cm na šírku, takže je z nej pôsobivý výstavný kúsok, keď sa s ním práve nevydávate na misie.
  • Premýšľate, že tento 544-dielikový set kúpite fanúšikovi filmov a seriálov Star Wars™, ktorý LEGO® stavebnice ešte neskladal? Nemajte obavy. Súčasťou je podrobný návod, takže stavať možno naozaj s istotou Jediho.
  • V sérii LEGO® Star Wars™ nájdete stavebnice, ktoré nadchnú každého bez ohľadu na vek, či už chce napodobniť scény zo ságy, predviesť vlastné príbehy alebo jednoducho vystavovať zberateľské modely.
  • LEGO® dieliky už od roku 1958 spĺňajú dôsledné kvalitatívne normy v odvetví, aby sa dali jednoducho a pevne spájať.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a dôsledne ich analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..