Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76143 Avengers: Boj o nákladiak

Stavebnica pre deti prinášajúca akciu s minifigúrkami Kapitána America a Hawkeyea!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Avengers: Boj o nákladiak
SKU 76143
EAN 5702016618051
Kusy 477
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Preneste napínavú atmosféru z filmov Avengers domov k vášmu malému superhrdinovi! Táto súprava s Kapitánom America a Hawkeyeom má štýlové vozidlá, minifigúrky a všetky aktivity, ktoré majú deti rady. Skvelo sa hodí na hranie a vystavovanie.
  • Deti si môžu vytvárať veľkolepé bojové scény so superhrdinami. K dispozícii sú 3 minifigúrky určené ako novinka na január 2020 – Kapitán America, Hawkeye a 2 agenti AIM, a tiež trojkolesová motorka, dron a nákladiak Avengerov (so skrytou zbraňou)!
  • Fanúšikovia marvelovskej série o Avengeroch môžu túto súpravu využiť tisícorakými spôsobmi, či už si budú vytvárať obľúbené filmové scény alebo vymýšľať vlastné dobrodružstvá. S toľkými štýlovými funkciami a postavičkami sa môže diať čokoľvek.
  • Skvelý darček pre nádejných superhrdinov vo veku od 7 rokov alebo pre deti, ktoré si chcú rozšíriť zbierku LEGO® Marvel Avengers stavebníc. Keďže sa dá stavebnica ľahko poskladať, podnecuje zábavu plnú fantázie, ktorá sa nikdy nekončí.
  • Nákladiak Avengerov s vyklopeným vystreľovačom s dĺžkou vyše 17 cm a výškou 11 cm prináša deťom všestrannú zábavu so superhrdinami. Skvelo sa hodí na zapojenie agentov AIM alebo kombináciu s ďalšími súpravami v edícii LEGO® Marvel.
  • Batérie nie sú potrebné. Deti si môžu užívať hry poháňané fantáziou, pri ktorých uplatnia aj svoje praktické zručnosti. To znamená, že táto stavebnica prináša podnety na hry kdekoľvek. A keďže nie sú potrebné batérie, zábava sa nikdy nekončí!
  • Deti sa môžu buď ihneď pustiť do stavania alebo si pozrieť jednoduché pokyny a tak začať stavať. Keď si dáte prestávku v akciách, vozidlá a minifigúrky sa budú skvelo vynímať vystavené v detskej izbe.
  • Podnecujte s týmito LEGO® stavebnicami a minifigúrkami u malých superhrdinov nekonečné nápadité hry na postavy. Súpravy z edície LEGO Marvel Avengers sa skvelo hodia ako darček pre deti, či sa budú hrať na scény z filmu alebo vlastné príbehy.
  • LEGO® hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, ako aj naše vlastné kritériá kvality. Vďaka tomu sú LEGO kocky konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú dokonale spájať a rozpájať – a takto je to už od roku 1958.
  • V skupine LEGO Group nechávame LEGO® kocky a diely testovať všemožnými spôsobmi, aby sme vás mohli uistiť, že spĺňajú najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality – takže sa môžete spoľahnúť, že vaše dieťa je v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..