Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Marvel The Eternals V tieni Arishema 76155

6 filmom inpirovanch minifigrok pre akcie poda marvelovky Eternals!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Marvel The Eternals V tieni Arishema
SKU 76155
EAN 5702016619409
Kusy 493
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 48,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Prepájajte navzájom všetky zábavné prvky filmu Eternals z dielne Marvel v jednej úžasnej LEGO stavebnici. Stavebnica V tieni Arishem (76155) so 4 Eternalmi, Deviantom a Celestialom pokope je konfrontáciou superhrdinov, ktorú si deti určite obľúbia.

Napodobňujte akcie z marvelovky
Deti sa môžu pridať na stranu 4 Eternalov, aby spolu porazili Devianta. Eternalovia majú úžasné schopnosti: Ajak vie ako jediná komunikovať s mocnými mimozemskými bytosťami – Celestialmi; Sersi vie pretransformovať hmotu na čokoľvek, na čo si zmyslí; Ikaris má nadľudskú silu; a Kingo vie nechať explodovať pozemskú energiu. V súprave nájdete aj figúrku Celestiala, ktorý môže v ruke držať minifigúrku Eternala. Navyše, ak kupujete súpravu pre fanúšika minifigúrok, minifigúrky Ajak a Kinga sa nachádzajú iba v tejto jedinej úžasnej LEGO stavebnici!

Stavebnice s motívom marvelovky Eternals
Stavebnice zo série LEGO Marvel The Eternals sú jedinečné súpravy so štýlovými postavami, ktoré deti podnecujú k nápaditým hrám a prenášajú ich do sveta nekonečného sveta zábavy pri hrách na postavy.

  • Táto stavebnica LEGO Marvel The Eternals V tieni Arishema (76155) prináša do rúk malých superhrdinov akčné situácie z marveloviek, pri ktorých pomáhajú 4 Eternalom postaviť sa proti zlomyseľnému Deviantovi.
  • Obsahuje 4 superhrdinské minifigúrky Eternals – Ikarisa, Sersi a exkluzívneho Ajaka a Kinga – figúrku Devianta, a polohovateľného Celestiala, ktorého hruď žiari, ako aj 2 dýky, 1 meč, 2 minivystreľovače a čepeľ.
  • Keď Deviant zaútočí na 4 popredných Eternalov, deti musia použiť všetky svoje superhrdinské schopnosti. Všemocný Celestial je taký veľký, že môže hociktorého Eternala držať v ruke a pozerať sa naňho – tu nikdy neviete, čo všetko sa môže stať!
  • Hľadáte štýlový narodeninový alebo vianočný darček pre dieťa vo veku od 7 rokov? Túto stavebnicu zo série LEGO Marvel so zberateľskými minifigúrkami, veľkými polohovateľnými tvormi a nekonečnou akciou si obľúbia všetci malí superhrdinovia.
  • Táto stavebnica V tieni Arishema zo série LEGO Marvel The Eternals s figúrkou Celestiala s rozmerom vyše 30 cm na výšku prináša deťom akcie so superhrdinami. Takisto sa bude skvelo vynímať vystavená v každej detskej izbe.
  • Súčasťou sú aj batérie do svetelnej kocky, aby si malí superhrdinovia mohli užiť praktickú zábavu a nápadité hry na postavy hneď po otvorení balenia.
  • Jednoduchý a zrozumiteľný návod umožňuje deťom vychutnať si zábavné stavanie a nápaditú hru so stavebnicou so superhrdinami Eternalmi hneď po otvorení balenia.
  • Deti môžu tento set kombinovať s ďalšími stavebnicami zo série LEGO Marvel The Eternals a tak ešte viac rozšíriť možnosti, ako sa hrať a zapojiť pri tom fantáziu.
  • LEGO stavebnice spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko spájajú a rozpájajú. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že stavebnica vášho dieťaťa spĺňa prísne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..