Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76145 Letecký útok Eternalov

Deti sa môžu pridať na stranu 2 superhrdinov – Eternalov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Letecký útok Eternalov
SKU 76145
Kusy 133
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 9,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Vložte do rúk malých superhrdinov prostredníctvom tejto úžasnej stavebnice LEGO® Marvel Letecký útok Eternalov (76145) akciou nabité dobrodružstvá z marvelovského filmu Eternals.
  • Scéna je pripravená na nekonečnú akciu: sú tu 2 LEGO® Marvel minifigúrky Eternalov – Ikaris a Sprite, figúrka zlomyseľného Devianta s pohyblivými krídlami a tiež 2 meče sai, 1 nindžovský meč a 2 mocné blastery!
  • Keď zlomyseľný okrídlený Deviant zaútočí na 2 popredných Eternalov, deti budú potrebovať všetky svoje superhrdinovské schopnosti. Pri tomto boji medzi dobrom a zlom si vždy môžete vychutnať nikdy sa nekončiacu hru na postavy plnú fantázie.
  • Hľadáte unikátnu stavebnicu so superhrdinami pre deti? Stavebnica zo série LEGO® Marvel The Eternals sa vďaka štýlovým minifigúrkam, okrídlenej figúrke Devianta a superhrdinovským akciám skvelo hodí ako darček pre deti vo veku od 7 rokov.
  • Táto stavebnica zo série LEGO® Marvel The Eternals s motívom súboja Ikarisa a Sprite s Deviantom obsahuje figúrku Devianta s rozmerom vyše 11 cm na výšku a prináša deťom akcie so superhrdinami. Takisto sa bude skvelo vynímať vystavená v každej detskej izbičke.
  • Vďaka jednoduchému a zrozumiteľnému návodu si deti môžu užiť fascinujúce stavanie a tvorivé hry so superhrdinami zo setu s motívom marvelovky Eternals hneď po otvorení balenia.
  • Stavebnice zo série LEGO® Marvel The Eternals prinášajú deťom do rúk nové akcie a dobrodružstvá z filmov so superhrdinami! S týmito štýlovými zberateľskými postavami sa dobrodružstvá pri hrách na postavy plné fantázie nikdy nekončia.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dokonale spájajú a rozpájajú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že stavebnica vášho dieťaťa spĺňa dôsledné normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..