Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Nový Asgard Bro Thora 76200

Domov Thora v Novom Asgarde pln autentickch prvkov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Nový Asgard Bro Thora
SKU 76200
EAN 5702016989700
Kusy 265
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 19,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Doprajte deťom tie najlepšie herné možnosti a tvorivý výstavný kúsok v podobe stavebnice LEGO Marvel Nový Asgard Bro Thora (76200). Tento univerzálny set malým superhrdinom od 7 rokov dáva možnosť prežiť scény z filmu Avengers:Endgame od štúdia Marvel alebo sa zahrať na vlastné dobrodružstvá.

Plné autentických detailov
Táto do detailov spracovaná stavebnica Thorovho úžasného domova v Novom Asgarde sa dodáva s 2 minifigúrkami – Thorom a Korgom, ako aj s figúrkou Mieka a množstvom doplnkov. Podnietia zábavné hry na postavy, ktoré nemajú konca, vrátane kladiva Stormbreaker, hernej konzoly, pohovky, televízor a škatúľ od pizze.

  • Stavebnica LEGO Marvel (76200) Thor v Novom Asgarde je replika bytu Thora z filmu Avengers: Endgame od štúdia Marvel plná doplnkov.
  • Obsahuje minifigúrky Thora a Korga, zostaviteľného Mieka a kopu doplnkov vrátane sekery Stormbreaker, hernej konzoly, škatúľ od pizze a televízora. Tvorivé hry plné inšpirácie sú teda isté.
  • Odmeňte fanúšikov Avengerov od Marvelu a Thora nápaditými hernými možnosťami a zábavou v Thorovom novom dome v Novom Asgarde.
  • Táto výstavná stavebnica malým fanúšikom Marveloviek od 7 rokov pomáha rozvíjať fantáziu a tvorivosť.
  • Táto stavebnica meria vyše 8 cm na výšku, 12 cm na šírku a 12 cm do hĺbky a ľahko ju možno spojiť s inými stavebnicami zo série LEGO Marvel pre ešte viac zábavy.
  • Všetky hračky zo série LEGO Marvel ponúkajú malým superhrdinom prémiové stavebnice navrhnuté tak, aby s nimi dokázali uskutočniť všetky nápadité herné možnosti.
  • Dieliky LEGO spĺňajú prísne normy kvality v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a správne sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • Dieliky LEGO nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..