Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76161 Batwing z roku 1989

Fanikovia filmu BATMAN! Podrobne prepracovan model Batwingu na stavanie a vystavenie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Batwing z roku 1989
SKU 76161
Kusy 2363
Séria LEGO DC
Vek 18+ vek
Cena LEGO 199,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Nechajte sa s týmto modelom LEGO® DC BATMAN™ Batwing z roku 1989 strhnúť svojím nadšením pre maskovaného bojovníka so zločinom. Ak ste dospelý fanúšik Batmana alebo sa venujete modelovaniu, tento zostaviteľný model Batwingu na vystavenie čaká práve na vás!
  • Kultový štýl Batwingu z filmu BATMAN™ z roku 1989 umocňuje robustný podstavec, štítok s názvom a 3 minifigúrky: Batman, Joker a jeho poskok s magneťákom.
  • Tento náročnejší stavebnicový projekt prináša výzvy aj pocity odmeny. Prostredníctvom neho môžete uniknúť z reality, uvoľniť sa a nechať sa úplne pohltiť. Taktiež sa bude skvelo vynímať vystavený na stene alebo na podstavci či už doma, alebo na pracovisku.
  • Všetci superhrdinovia alebo LEGO® fanúšikovia si túto súpravu s 2 363 dielikmi zamilujú. Či už si kúpite model LEGO Batwingu pre seba, alebo ako narodeninový či vianočný darček, je isté, že prostredníctvom neho každý prežije hodiny potešenia.
  • Model LEGO® DC BATMAN™ Batwing z roku 1989 s rozmermi vyše 11 cm na výšku,52 cm na dĺžku a 58 cm na šírku vyzerá úchvatne na podstavci aj pripevnený na stene.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie. Tento zberateľský kúsok, ktorý je pripomienkou filmu BATMAN™, prináša praktický zážitok pri stavaní, ktorého výsledkom je model, ktorý upúta zrak každého nadšenca Batmana, sci-fi alebo modelovania.
  • Súčasťou je jednoduchý, dobre zrozumiteľný návod, vďaka ktorému si môžete byť istí, že pri stavaní tohto fascinujúceho stavebnicového projektu zažijete maximálne potešenie.
  • Súčasť série autentických LEGO® reprodukcií navrhnutých tak, aby priniesli pocit naplnenia zo stavania a vystavovania modelu. Ak chcete vidieť, čo je ešte v ponuke z tejto série, pozrite sa tiež na stavebnicu LEGO® DC BATMAN™ 1989 Batmobil.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO® kociek a dielikov nie sú potrebné žiadne superschopnosti. Spĺňajú najvyššie normy v oblasti kvality. Môžete si tak byť istí, že spolu vždy dokonale držia a ľahko sa rozpájajú.
  • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme, aby sme sa uistili, že váš úžasný výstavný model spĺňa najvyššie normy v oblasti bezpečnosti v GOTHAM CITY™ a všade inde na planéte Zem.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..