Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Batwing z roku 1989 76161

Fanikovia filmu BATMAN! Podrobne prepracovan model Batwingu na stavanie a vystavenie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Batwing z roku 1989
SKU 76161
EAN 5702016669404
Kusy 2363
Séria LEGO DC
Vek 18+ vek
Cena LEGO 139,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Toto nie je detská hračka. Ak ste naozajstní milovníci filmu BATMAN, komiksov o superhrdinoch alebo radi modelujete, táto súprava LEGO DC BATMAN Batwing z roku 1989 čaká práve na vás!

Stavebnicový projekt modelu Batwing
Napodobnite prostredníctvom tohto LEGO stavebnicového modelu z kociek na vystavenie autentické detaily a gotickú eleganciu Batmanovho kultového lietadla – Batwingu. Pôsobivá reprodukcia modelu obsahuje realistické detaily, odnímateľný kryt, plne zariadený interiér, polohovateľné klapky a novinku – špeciálnu kocku na upevnenie, vďaka ktorej môžete svoj model vystaviť na stene. Je tu tiež podstavec, štítok s názvom a 3 minifigúrky: Batman, Joker a Lawrence – Jokerov poskok, vďaka ktorým váš model pôsobivo dotvoríte.

Súpravy na skladanie modelov z LEGO kociek
Uniknite na chvíľu z rušného sveta a objavte radosť z kreatívneho stavania s LEGO stavebnicami pre dospelých. LEGO súpravy ponúkajú napĺňajúci zážitok zo stavania modelu, ktorý si možno následne vystaviť. Sú tak skvelým darčekom na narodeniny alebo Vianoce, prípadne odmenou pre milovníkov stavania modelov a komiksovej kultúry.

  • Nechajte sa s týmto modelom LEGO DC BATMAN Batwing z roku 1989 strhnúť svojím nadšením pre maskovaného bojovníka so zločinom. Ak ste dospelý fanúšik Batmana alebo sa venujete modelovaniu, tento zostaviteľný model Batwingu na vystavenie čaká práve na vás!
  • Kultový štýl Batwingu z filmu BATMAN z roku 1989 umocňuje robustný podstavec, štítok s názvom a 3 minifigúrky: Batman, Joker a jeho poskok s magneťákom.
  • Tento náročnejší stavebnicový projekt prináša výzvy aj pocity odmeny. Prostredníctvom neho môžete uniknúť z reality, uvoľniť sa a nechať sa úplne pohltiť. Taktiež sa bude skvelo vynímať vystavený na stene alebo na podstavci či už doma, alebo na pracovisku.
  • Všetci superhrdinovia alebo LEGO fanúšikovia si túto súpravu s 2 363 dielikmi zamilujú. Či už si kúpite model LEGO Batwingu pre seba, alebo ako narodeninový či vianočný darček, je isté, že prostredníctvom neho každý prežije hodiny potešenia.
  • Model LEGO DC BATMAN Batwing z roku 1989 s rozmermi vyše 11 cm na výšku,52 cm na dĺžku a 58 cm na šírku vyzerá úchvatne na podstavci aj pripevnený na stene.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie. Tento zberateľský kúsok, ktorý je pripomienkou filmu BATMAN, prináša praktický zážitok pri stavaní, ktorého výsledkom je model, ktorý upúta zrak každého nadšenca Batmana, sci-fi alebo modelovania.
  • Súčasťou je jednoduchý, dobre zrozumiteľný návod, vďaka ktorému si môžete byť istí, že pri stavaní tohto fascinujúceho stavebnicového projektu zažijete maximálne potešenie.
  • Súčasť série autentických LEGO reprodukcií navrhnutých tak, aby priniesli pocit naplnenia zo stavania a vystavovania modelu. Ak chcete vidieť, čo je ešte v ponuke z tejto série, pozrite sa tiež na stavebnicu LEGO DC BATMAN 1989 Batmobil.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO kociek a dielikov nie sú potrebné žiadne superschopnosti. Spĺňajú najvyššie normy v oblasti kvality. Môžete si tak byť istí, že spolu vždy dokonale držia a ľahko sa rozpájajú.
  • LEGO kocky a dieliky dôkladne testujeme, aby sme sa uistili, že váš úžasný výstavný model spĺňa najvyššie normy v oblasti bezpečnosti v GOTHAM CITY a všade inde na planéte Zem.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..