Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76166 Boj vo veži Avengerov

Päťposchodová veža Marvel Avengerov so siedmimi ľahko prístupnými miestnosťami

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Boj vo veži Avengerov
SKU 76166
EAN 5702016761382
Kusy 685
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 99,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Vďaka svojim piatim poschodiam a siedmim miestnostiam vybaveným funkciami táto veža Avengerov (76166) zo série LEGO® Marvel Avengers prekypuje možnosťami na hru s klasickými postavami zo sveta Marvel.
  • Vo veži nájdete garáž pre motorku Black Widow, Sky Cycle, miestnosť s oblúkovým reaktorom, sálu s oblekmi, technologické laboratórium, väznicu a 2 balkóny. K minifigúrke Iron Mana sa navyše dodávajú 2 dodatočné obleky: Blazer a Tazer.
  • Otvorením veže sa dostanete k 5 ľahko prístupným miestnostiam s autenticky prepracovaným priestorom na hranie. Detskú fantáziu inšpirujú zábavné funkcie, ako je rozrazenie brány väznice, zrútenie balkóna a spustenie rakety.
  • Táto stavebnica pre fanúšikov filmov Marvel je ideálnym darčekom na Vianoce alebo narodeniny pre deti vo veku od 8 rokov, ktoré zbožňujú akciu a dobrodružstvá so superhrdinami.
  • Táto veža Avengerov zo série LEGO® Marvel Avengers meria 44 cm na výšku a ponúka deťom kopec štýlových funkcií na známych miestach z filmov Marvel, na ktorých sa môžu zahrať na fantastické príbehy.
  • Batérie nie sú potrebné. Hneď po otvorení balenia rozpúta táto hračka praktickú a nápaditú zábavu.
  • Deti sa môžu vďaka jednoduchému návodu pustiť do stavania a hrania hneď po otvorení balenia. Vďaka jednoduchej príručke budú môcť z tejto úžasnej súpravy zakaždým vyťažiť len to najlepšie.
  • Súpravy zo série LEGO® Marvel Avengers obsahujú zberateľské minifigúrky, hračkárske autá, zbrane a iné vychytávky, vďaka ktorým akcia z filmov Marvel ožíva v rukách malých superhrdinov.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví, čo znamená, že všetky LEGO hračky sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Robíme to tak už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Zaisťuje to, že každá LEGO® stavebnica pre deti spĺňa tie najvyššie svetové normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..