Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Captain America vs. Hydra 76189

Captain America vyra do boja na svojej rchlej motorke

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Captain America vs. Hydra
SKU 76189
EAN 5702016913170
Kusy 49
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 6,64 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Pomôžte malým superhrdinom s rozvojom tvorivých staviteľských zručností s touto klasickou stavebnicou LEGO Marvel: Captain America vs. Hydra (76189), ktorá je určená primárne deťom vo veku od 4 rokov. Nabáda ich totiž k spoločným hrám a priaznivo vplýva na rozvoj ich schopností.

Úžasný začiatok pre malých akčných hrdinov
Cieľovou skupinou stavebníc so zérie 4+ sú malí stavitelia, preto sú plné pútavých detailov, vďaka ktorým sa drobci pri hre výborne zabavia. Každé vrecko kociek v balení obsahuje jeden kompletný model a postavičku, ktoré si deti rýchlo poskladajú a môžu sa okamžite pustiť do hry! Táto stavebnica obsahuje čiastočne poskladanú motorku, aby deti nemali problém poskladať ju aj samy, a k tomu zábavný vizuálny návod s intuitívnymi pokynmi – ten je ideálny pre deti, ktoré ešte nedokážu plynule čítať.

Zábava pre celú rodinu
Stavebnice zo série LEGO 4+ sú výnimočnou odmenou pre každé dieťa aj celú rodinu. Rodičia môžu s ich pomocou naučiť svoje deti stavať a zároveň so svojimi nádejnými staviteľmi prežiť cenné vývojové míľniky.

  • LEGO Marvel: Captain America vs. Hydra (76189) je parádna superhrdinská stavebnica, ktorej hlavným účelom je podnietiť fantáziu, obratnosť a sebadôveru detí vo veku od 4 rokov pri skladaní.
  • Súčasťou sú minifigúrky Captaina Americy a agenta Hydry, ako aj motorka a vystreľovač diskov s odpojiteľným blasterom.
  • Deti sa môžu hrať s rýchlou motorkou Captaina Americy a zviesť súboj so zlým agentom Hydry – podobne ako vo filme Avengers: Age of Ultron od Marvel Studios – alebo si môžu vymýšľať stále nové superhrdinské dobrodružstvá.
  • Veľká začiatočnícka kocka a jednoduchý návod na stavanie dodajú deťom vo veku od 4 rokov sebavedomie pri skladaní tejto motorky Captaina Americy s objemnými kolesami.
  • Motorka meria vyše 4 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 4 cm na šírku, takže je dostatočne veľká na epické dobrodružstvá, no zároveň ho malé rúčky dokážu dokonale jednoducho zdvíhať a využívať pri hrách.
  • Zábavný obrázkový návod obsahuje intuitívne pokyny na stavanie, takže je ideálny pre deti, ktoré ešte nevedia čítať.
  • Stavebnice zo série LEGO 4+ deťom predstavujú svet obľúbených filmov, televíznych postáv a hrdinov všedného dňa, v ktorom sa rady zahrajú s rodičmi či hernými parťákmi.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky zo setov 4+ ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..