Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76168 Captain America v obrnenom robotovi

Robot a minifigúrka Kapitána Amerika

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Captain America v obrnenom robotovi
SKU 76168
EAN 5702016912739
Kusy 121
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 9,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® Marvel Avengers Classic 76168 Captain America v obrnenom robotovi je nadrozmerná odmena pre superhrdinov. Dajte akčným hrám nové rozmery s týmto mocným pohyblivým robotom a minifigúrkou.
  • Súčasťou je minifigúrka Captain America a a zostaviteľný robot s veľkým štítom, ktorý mu možno uložiť do päste, ako aj menší štít pre minifigúrku, ktorý sa pripája aj na nohu robota.Minifigúrka Captain Amerika môžete vložiť do kokpitu robota, vyzbrojiť ho superveľkým štítom a v boji proti zloduchom prežiť obľúbené filmové scény.
  • Skvelý darček na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho odmena pre malých superhrdinov od 7 rokov.
  • Tento robustný model meria vyše 12 cm na výšku. Je dokonalou voľbou na praktické a nápadité hry a keď sa akcia skončí, je tiež ideálnym výstavným kúskom do detskej izbičky.
  • Deti môžu nazbierať ešte viac LEGO® Marvel robotov a s celou zbierkou sa tak zahrať na akčné scény z filmu, prípadne si vymyslieť vlastné príbehy.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..