Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO X-Men X-Jet 76281

Hrakrska zostaviten sthaka X-Jet pre fanikov X-Men

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO X-Men X-Jet
SKU 76281
Kusy 359
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 84,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

LEGO Marvel X-Men X-Jet (76281) je dokonalý dopravný prostriedok pre fanúšikov parádnych lietadiel, zostaviteľných hračiek LEGO Marvel a televízneho seriálu X-Men ’97 od štúdia Marvel. Ak hľadáte štýlové stavebnice LEGO Marvel pre deti od 8 rokov, táto zostaviteľná hračka X-Men X-Jet stíhačka je to pravé, čo ich posunie do nových výšin superhrdinov.

Tento veľkolepý model lietadla, ktorý vychádza z modelu X-Jet zo seriáluX-Men’97 inšpiruje k nekonečným dobrodružstvám vo výšinách s minifigúrkami Cyclopsa, Rogue, Magneta a Wolverina. Zostaviteľná akčná hračka obsahuje dvojitý kokpit s priestorom pre 4 minifigúrky, 2 vystreľovače projektilov na oboch stranách lietadla a 2 pružinové vystreľovače pod krídlami. Zostaviteľný model lietadla obsahuje aj 2 odnímateľné nádoby, do ktorých si deti môžu uložiť náhradné vystreľovače a Wolverinove dlhé pazúry, keď nie sú práve pripojené k minifigúrke. Pre väčšiu digitálnu zábavu si stavitelia môžu približovať a otáčať modely v 3D zobrazení a sledovať svoj pokrok pomocou zábavnej, intuitívnej aplikácie LEGO Builder.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..