Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76172 Posledný súboj Spider-Mana so Sandmanom

Staňte sa superhrdinom! Odmeňte svoje dieťa týmto superzábavným setom Spider-Mana

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Posledný súboj Spider-Mana so Sandmanom
SKU 76172
EAN 5702016912777
Kusy 45
Séria LEGO Spider-Man
Cena LEGO 9,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® Marvel Spider-Man: (76172) Posledný súboj Spider-Mana so Sandmanom je odmena pre malých superhrdinov vo veku od 4 rokov navrhnutá tak, aby rozvíjala fantáziu, manuálne zručnosti a sebaistotu pri stavaní.
  • Súčasťou sú minifigúrky Spider-Mana a Sandmana, odolná pavúčia bugina, piesočný katapult a zábavné doplnky z filmov o superhrdinoch.
  • Deti (a ich kamaráti) musia Spider-Manovi pomôcť zastaviť superzloducha Sandmana, ktorý rozvíril piesočné tornádo. Potom sa môžu zahrať na kopu filmových scén alebo si vysnívať vlastné superhrdinské dobrodružstvá, ktoré nemajú konca.
  • Tento set z radu LEGO® 4+ má špeciálne navrhnutú štartovaciu kocku a jednoduchý návod, s ktorým sa deti vo veku od 4 rokov ľahko naučia stavať a zároveň posilnia svoju sebaistotu.
  • Táto rodinná superhrdinská stavebnica meria vyše 4 cm na výšku, 9 cm na šírku a 6 cm do hĺbky. Pozostáva z dielikov, ktoré skvele padnú do malých rúčok a ľahko sa premiestňujú.
  • Dodáva s jednoduchým návodom a dieliky sú roztriedené do samostatných vreciek. V každom z nich je herný prvok a postava, aby si deti mohli stavanie užiť krok po kroku.
  • Pre viac stavebnej zábavy si deti môžu stiahnuť bezplatnú aplikáciu LEGO® Building Instructions, ktorej súčasťou je návod Instructions PLUS. Ten disponuje nástrojmi na otáčanie, približovanie a všelijaké zobrazovanie modelu.
  • Stavebnice z radu LEGO® 4+ deťom predstavujú svet ich obľúbených filmov, televíznych postáv a hrdinov všedného dňa, v ktorom sa rady zahrajú s rodičmi či hernými parťákmi.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky zo setov 4+ ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..