Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Spider-Manova základňa 10940

Stavebnica na rozvoj zrunost so Spider-Manom pre batoat

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Spider-Manova základňa
SKU 10940
EAN 5702016911299
Kusy 36
Séria LEGO Spider-Man
Cena LEGO 19,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stavebnica LEGO DUPLO Marvel (10940) Spider-Manova základňa je dokonalou odmenou pre nádejných superhrdinov. Súčasťou tohto všestranného setu sú 3 minifigúrky superhrdinov a množstvo zábavných doplnkov, takže deťom ponúka mimoriadnu hernú hodnotu.

Zábavou nabitá akcia so Spider-Manom a jeho priateľmi
Táto všestranná stavebnica pre batoľatá spája zábavu a dobrodružstvo z obľúbeného seriálu Spidey and His Amazing Friends od Disney+ s praktickým rozvojom zručností, ktorý si deti vždy užijú pri stavaní LEGO DUPLO setov. Súčasťou sú 3 superhrdinovia – Spider-Man, Miles Morales a Ghost Spider – vo svojej základni v tvare pavúka, ako aj zábavné doplnky, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité hry, vrátane motorky, šmýkačky a hojdacieho lana.

Praktické a nápadité hry na postavy pre najmenších
LEGO DUPLO hračky vkladajú predškolákom do rúk možnosti neobmedzenej zábavy, sebavyjadrenia a hravého učenia, vďaka ktorým môžu rodičia so svojimi najmenšími spoločne prežiť vzácne vývojové míľniky.

  • Stavebnica LEGO DUPLO Marvel (10940) Spider-Manova základňa obsahuje 3 figúrky superhrdinov a množstvo dielikov na superštýlové hry, takže nádejní superhrdinovia sa môžu naplno vyžívať v nekonečných praktických hrách plných fantázie.
  • Obsahuje stavebnicu Spider-Manovej základne a 3 figúrky superhrdinov – Spider-Mana, Milesa Morales a Ghost Spidera. Nechýba ani štýlová motorka a zábavné doplnky.
  • Set ponúka neobmedzené možnosti využitia v hrách, v ktorých 3 superhrdinskí priatelia spolupracujú na vzrušujúcich misiách plných zábavy.
  • Odmeňte svojho predškoláka týmto skvelým darčekom pre deti od 2 rokov. Pri hre na neobmedzené dobrodružstvá plné fantázie môže rozvíjať cenné zručnosti, ktoré mu vydržia po celý život.
  • Táto všestranná stavebnica meria vyše 19 cm na výšku, 12 cm na šírku a 13 cm do hĺbky a malým superhrdinom ponúka kopu zábavy.
  • Vďaka jednoduchému tlačenému návodu sa môžu k stavaniu zapojiť aj rodičia a prežívať cenné vývojové míľniky spolu so svojimi najmenšími.
  • Všetky LEGO DUPLO stavebnice navrhnuté odborníkmi majú pestrofarebné nápadité prvky vhodné pre batoľatá, ktoré podporujú neobmedzené hry rozvíjajúce zručnosti.
  • LEGO DUPLO stavebnice spĺňajú náročné normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
  • LEGO DUPLO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..