Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Spider-Man proti Mysteriovmu dronovi 76184

Sboj Mysteriovho drona proti Spider-Manovi a Nickovi Furym

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Spider-Man proti Mysteriovmu dronovi
SKU 76184
EAN 5702016913019
Kusy 73
Séria LEGO Spider-Man
Cena LEGO 13,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Oslávte vydanie filmu Spider-Man: No Way Home od štúdia Marvel s týmto setom LEGO Marvel (76184) Spider-Man proti Mysteriovmu dronovi , ktorý bol navrhnutý špeciálne pre malých milovníkov pavučín od 4 rokov.

Praktická hra plná nápadov
Predstavte malým superhrdinom svet tvorivého stavania a nekonečných dobrodružstiev s 3 minifigúrkami LEGO Marvel – Spider-Manom, Nickom Furym a Mysteriom. Nechýba ani nadupané auto a dron vystreľujúci disky. Obsahuje špeciálnu štartovaciu kocku karosérie, ktorá malým staviteľom pomôže pustiť sa do stavania, ako aj jednoduchý návod, aby zo stavebnice mohli vyťažiť čo najviac. Pre ešte viac stavebnej zábavy si deti môžu stiahnuť bezplatnú aplikáciu LEGO Building Instructions, ktorej súčasťou je návod Instructions PLUS. Ten disponuje nástrojmi na otáčanie, približovanie a všelijaké zobrazovanie modelu.

Zábava pre celú rodinu
Stavebnice LEGO 4+ sú výnimočnou odmenou pre každé dieťa – a tiež pre celú rodinu. Dospelí s nimi môžu naučiť svoje deti stavať a zároveň tak so svojimi nádejnými staviteľmi prežívať cenné míľniky vo vývoji.

  • Stavebnica LEGO Marvel (76184) Spider-Man proti Mysteriovmu dronovi je odmena pre deti od 4 rokov navrhnutá tak, aby rozvíjala fantáziu, manuálne zručnosti a sebaistotu pri stavaní.
  • Obsahuje obľúbené minifigúrky – Spider-Mana, Nicka Furyho a Mysteria – zostaviteľné SUV, ukradnutý rubín a ozbrojený dron s ladiacim ovládačom.
  • Mysterio sa pokúša ukradnúť rubín, ale deti ho s pomocou Spider-Mana a Nicka Furyho môžu zastaviť. Stavanie urýchli špeciálna štartovacia kocka, aby ostalo ešte viac času na hry.
  • Tento set LEGO bol špeciálne vytvorený pre deti od 4 rokov. Vďaka štartovacej kocke a jednoduchému návodu môžu deti pri stavaní a hrách zároveň rozvíjať dôležité zručnosti.
  • SUV meria vyše 4 cm na výšku, 9 cm na dĺžku a 5 cm na šírku a je tak dostatočne veľké na epické dobrodružstvá a zároveň primerané pre malé detské rúčky.
  • Dodáva s jednoduchým návodom a dieliky sú roztriedené do samostatných vreciek. V každom z nich je herný prvok a postava, aby si deti mohli stavanie užiť krok po kroku.
  • Pre ešte viac stavebnej zábavy si deti môžu stiahnuť bezplatnú aplikáciu LEGO Building Instructions, ktorej súčasťou je návod Instructions PLUS. Ten disponuje nástrojmi na otáčanie, približovanie a všelijaké zobrazovanie modelu.
  • Stavebnice zo série LEGO 4+ deťom predstavujú svet obľúbených filmov, televíznych postáv a hrdinov všedného dňa, v ktorom sa rady zahrajú s rodičmi či hernými parťákmi.
  • Dieliky LEGO spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky zo setov 4+ ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1958.
  • Kocky a dieliky LEGO nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..