Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76198 Spider-Man a Doctor Octopus – súboj robotov

Robot Spider-Mana proti robotovi Doctora Octopusa

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Spider-Man a Doctor Octopus – súboj robotov
SKU 76198
Kusy 305
Séria LEGO Spider-Man
Cena LEGO 19,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® Marvel Spider-Man: Spider-Man a Doctor Octopus – súboj robotov (76198) deťom ponúka dvojnásobne veľkú superhrdinskú akciu. Dodaj zábave nové rozmery s týmito dvoma mocnými, pohyblivými robotmi a minifigúrkami.
  • Obsahuje minifigúrky Spider-Mana a Doctora Octopusa, ako aj ich vlastných zostaviteľných robotov s pohyblivými končatinami, blastery, pavučiny, putá a ďalšie doplnky.
  • Keď deti otvoria kokpit robotov a vložia doň minifigúrky, vstúpia do sveta fantastickej akcie a dobrodružstva plného zábavných hier na obrovských robotov s množstvom funkcií.
  • Skvelý darček na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho odmena pre malých superhrdinov a milovníkov akčných príbehov od 7 rokov.
  • Obaja roboti merajú vyše 11 cm na výšku, takže sú dokonalou voľbou na praktické hry. A keď sa akcia skončí, skvele vyniknú vystavení v detskej izbičke.
  • Deti môžu nazbierať ešte viac LEGO® Marvel robotov a s celou zbierkou sa tak zábavne zahrať na akčné scény z filmu, prípadne si vymyslieť vlastné príbehy.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..