Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Spider-Man a Doctor Octopus – súboj robotov 76198

Robot Spider-Mana proti robotovi Doctora Octopusa

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Spider-Man a Doctor Octopus – súboj robotov
SKU 76198
EAN 5702016989694
Kusy 305
Séria LEGO Spider-Man
Cena LEGO 13,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Vezmi do oboch rúk jedného robota od Marvelu a bitka sa môže začať! Stavebnica LEGO Marvel Spider-Man: Spider-Man a Doctor Octopus – súboj robotov (76198) deťom ponúka dvojnásobne veľkú superhrdinskú akciu.

Množstvo prvkov pre nápadité hry bez hraníc
Tento set robotov Spider-Mana a Doctora Octopus má pohyblivé končatiny a dodáva sa so štýlovými zbraňami a minifigúrkami pilotov. Deti môžu minifigúrky Spider-Mana a Doctora Octopusa vložiť do kokpitov ich robotov. Akčné scény z filmov od Marvelu si užijú vďaka pohyblivým končatinám robotov, blasterom, pavučinám a iným zábavným doplnkom. Deti si môžu navyše vysnívať aj úplne vlastné dobrodružstvá.

  • Stavebnica LEGO Marvel Spider-Man: Spider-Man a Doctor Octopus – súboj robotov (76198) deťom ponúka dvojnásobne veľkú superhrdinskú akciu. Dodaj zábave nové rozmery s týmito dvoma mocnými, pohyblivými robotmi a minifigúrkami.
  • Obsahuje minifigúrky Spider-Mana a Doctora Octopusa, ako aj ich vlastných zostaviteľných robotov s pohyblivými končatinami, blastery, pavučiny, putá a ďalšie doplnky.
  • Keď deti otvoria kokpit robotov a vložia doň minifigúrky, vstúpia do sveta fantastickej akcie a dobrodružstva plného zábavných hier na obrovských robotov s množstvom funkcií.
  • Skvelý darček na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho odmena pre malých superhrdinov a milovníkov akčných príbehov od 7 rokov.
  • Obaja roboti merajú vyše 11 cm na výšku, takže sú dokonalou voľbou na praktické hry. A keď sa akcia skončí, skvele vyniknú vystavení v detskej izbičke.
  • Deti môžu nazbierať ešte viac LEGO Marvel robotov a s celou zbierkou sa tak zábavne zahrať na akčné scény z filmu, prípadne si vymyslieť vlastné príbehy.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..