Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Avengers: Endgame – posledný súboj 76192

Dynamick akcia v zkladni Avengerov zo srie LEGO

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Avengers: Endgame – posledný súboj
SKU 76192
EAN 5702016913200
Kusy 527
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 62,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

So stavebnicou Avengers: Endgame – posledný súboj (76192) si môžete pripomenúť klasickú akčnú scénu z tejto marvelovky.

Tá najlepšia stavebnica s Avengermi od Marvelu
Deti sa môžu pridať k pôsobivému zástupu postáv zo série LEGO Marvel – Thor, Captain America, Black Panther, Iron Man, Scarlet Witch, Ant-Man, Thanos a bojovník z rasy Centauri –, s ktorými zažijú nekonečné superhrdinské dobrodružstvá v priestoroch základne Avengerov. Táto stavebnica je plná funkcií, ktoré inšpirujú k nápaditým hrám: nájdete tu Iron Manovo laboratórium, v ktorom vyrába úžasnú nanorukavicu, je tu salón so spoločenskou miestnosťou, kde sa môžu superhrdinovia stretávať, väzenská cela a auto, v ktorom je uložený stroj času.

Parádna stavebnica zo série LEGO Avengers s minifigúrkami superhrdinov
Stavebnice zo série LEGO Marvel Avengers obsahujú zberateľské vozidlá, robotov, budovy, minifigúrky, zbrane či iné vychytávky, vďaka ktorým sa deti môžu zahrať na svoje obľúbené scény z filmov od Marvelu a vstúpiť tak do napínavého sveta nápaditých hier na superhrdinov.

  • LEGO Marvel Avengers: Endgame – posledný súboj (76192) umožňuje deťom zinscenovať rozhodujúcu scénu z tohto akčného filmu od Marvelu so skvelými superhrdinami, parádnymi funkciami a úžasnými doplnkami.
  • Súčasťou sú minifigúrky Thora, Captaina Americy, Black Panthera, Iron Mana, Scarlet Witch a bojovníka z rasy Centauri, ako aj figúrka Thanosa a mikrofigúrka Ant-Mana.
  • Deti sa môžu pridať k zástupu postáv zo série LEGO Marvel v základni Avengerov, ktorá obsahuje laboratórium Iron Mana, salón, väzenskú celu a auto, v ktorom je uložený stroj času.
  • Špeciálny darček, ktorý poteší fanúšikov Avengerov od Marvelu vo veku od 8 rokov.
  • Táto univerzálna stavebnica meria vyše 16 cm na výšku, 37 cm na šírku a 12 cm do hĺbky a ľahko ju možno spojiť s inými stavebnicami zo série LEGO Marvel.
  • Nájdete tu prvky ako masívny kanón, ktorý sa otáča, nakláňa a dokáže vystreliť veľký šíp s gumeným hrotom, a tiež pohyblivý radar na streche základne.
  • Medzi doplnkami nechýba občerstvenie, nápoje, stojan na zbrane a autentické detaily, ako je Thanosov obojstranný meč, z ktorého deti môžu po urobiť 2 klasické meče.
  • Všetky hračky zo série LEGO Marvel ponúkajú malých superhrdinom prémiové stavebnice navrhnuté tak, aby s nimi dokázali uskutočniť všetky nápadité herné možnosti.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy kvality v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a správne sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..